81-letnia mama Marcina Tyszki robi furorę w sieci. "Pozazdrościć wigoru i aparycji!"

81-letnia mama Marcina Tyszki doskonale odnalazła się na Instagramie. Obecnie jej profil obserwuje ponad 13 tysięcy osób, a ona stała się inspiracją dla wielu kobiet.

Świetne stylizacje i doskonale dopracowana sceneria. To pierwsze skojarzenia, której pojawiają się, gdy odwiedzamy profil na Instagramie 81-letniej mamy Marcina Tyszki. 

Zobacz wideo Marcin Tyszka skomentował wygląd Joanny Krupy

81-letnia mama Marcina Tyszki podbija sieć

Mama Marcina Tyszki od jakiegoś czasu jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie (Mira LaMira) obserwuje ponad 13 tysięcy osób. 81-latka pokazuje ciekawe stylizacje, a także ujawnia różne szczegóły ze swojego życia prywatnego - m.in. z zagranicznych podróży, które zazwyczaj odbywa wraz z mężem i synem. 

 

Emerytka na obcasach

Jej stroje są klasyczne i eleganckie, doskonale podkreślają urodę 81-latki. Niedawno pochwaliła się zdjęciem, które pochodzi z sesji dla jednego z magazynów. Jego autorem jest jej syn. 

- Marcinek zrobił tak piękne zdjęcia, że się nie poznaję. Romek chyba też mnie nie poznaje. Wpatruje się w magazyn, jakby miał właściwości cudotwórcze, albo przynajmniej Anatolij Kaszpirowski przemawiał ze stron. Pamiętam te seanse hipnozy w telewizji. Musiały działać, bo jak na swoje lata jeszcze się trzymamy - napisała pod zdjęciem. Pod postem pojawiły się liczne komentarze zachwyconych obserwatorek. Oto niektóre z nich:

Szykowna jak zwykle!
Brawa dla Marcinka za zdjęcie, ale z tak cudną modelką nie mogło się nie udać. Nie dziwię się Panu Romanowi, że podziwia swoją żonę.
Cudownie się na Panią patrzy. Pozazdrościć wigoru i aparycji!
 
 

Przeczytaj także:

Więcej o: