Polska modelka plus size na odważnym nagraniu na plaży. "Każde ciało jest gotowe na plażę"

Ewa Zakrzewska to jedna z najbardziej znanych polskich modelek plus size. Z okazji rozpoczęcia sezonu wakacyjnego, kobieta postanowiła przypomnieć, że: każde ciało jest gotowe na plażę. Zaapelowała również o akceptowanie swojego ciała.

Ewa Zakrzewska to najbardziej znana polska modelka plus size. Kobieta od lat apeluje do innych, aby akceptowali swoje ciało takie, jakim jest, ze wszystkimi niedoskonałościami. Trwa lato, okres wakacyjny, wiele osób wyjedzie nad morze. Z tej okazji Ewa Zakrzewska postanowiła ponownie zaapelować do wszystkich kobiet, aby nie wstydziły się swojego ciała na plaży.

Zobacz wideo Woda w Bałtyku jest mętna. Dlaczego?

Ewa Zakrzewska - modelka plus size apeluje o akceptację własnego ciała

Ewa Zakrzewska opublikowała na swoim Instagramie krótkie nagranie, na którym widzimy modelkę na plaży, odwróconą tyłem.

Każde ciało jest gotowe na plażę.

- czytamy w opisie do nagrania.

I znowu tysiące kobiet i mężczyzn nie wyjdzie na plażę przez kompleksy. Niedowaga, nadwaga, ginekomastia, rozstępy, bielactwo, lipodemia, ciąża i inne absurdalne powody do krępowania się i życia w trybie ograniczonym. A wy jesteście gotowi na plażę tu i teraz. Będziecie żałować, że pozwalacie rządzić swoim życiem innym - kompleksom. Nie dajcie sobie wmówić, że nie jesteście wystarczająco atrakcyjni na wyjście w kostiumie kąpielowym.

- zaapelowała do swoich obserwujących Ewa Zakrzewska.

 

Ewa Zakrzewska - modelka plus size na odważnym nagraniu. Fani zachwyceni

Nagranie i post Ewy Zakrzewskiej spotkało się z bardzo dużym entuzjazmem wśród jej obserwujących. Oto niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod wideo:

Rewelacja.
Kocham cię Ewka normalnie noooo!!! Sztos!
Boska.
Bardzo motywujące.
Więcej o: