Najkrótsze małżeństwa gwiazd. Jedna z par rozwiodła się już po 55 godzinach

Nie da się ukryć, że światowy show-biznes rządzi się swoimi prawami i choć wśród gwiazd znajdziemy takie pary, które od lat są w szczęśliwym związku małżeńskim, to są również takie, które w rekordowo szybkim tempie się rozwiodły. Oto pary, których małżeństwo nie przetrwało nawet roku.
Zobacz wideo Najtrudniejsze rozwody polskich gwiazd

Miley Cyrus i Liam Hemsworth - rozwiedli się po 8 miesiącach

Poznali się w 2009 roku na planie filmu "Ostatnia piosenka" i spotykali przez ponad 3 lata, kilkukrotnie rozstając się i ponownie schodząc. W 2012 roku ogłosili zaręczyny, jednak ich związek nie przetrwał. Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się zaledwie osiem miesięcy po ślubie. - Byliśmy razem przez prawie pięć lat, więc nie wydaje mi się, że nasze uczucia kiedykolwiek wygasną. A to bardzo dobrze, bo udowadnia, że nasz związek był prawdziwy. To nie był tylko przelotny romans - powiedział Liam Hemsworth w jednym z wywiadów. 

Kim Kardashian i Kris Humphires - rozwiedli się po 72 dniach

Obecnie, Kim Kardashian jest w szczęśliwym związku z Kanye Westem, z którym wzięła ślub w 2014 roku. Celebrytka ma jednak za sobą również małżeństwo, które nie należało do udanych.  i Kim Kardashian i koszykarz Kris Humphires rozwiedli się po 72 dniach, kiedy to Kim złożyła pozew rozwodowy.

Drew Barrymore i Jeremy Thomas - rozwiedli się po 39 dniach

Kolejnym małżeństwem, które nie wytrzymało ze sobą zbyt długo, byli Drew Barrymore oraz Jeremy Thomas. Para rozstała się zaledwie 39 dni po ślubie. Ich rozstanie nie zdziwiło jednak zbyt wielu osób, gdyż przed ślubem spotykali się zaledwie przez 6 tygodni, co oznacza, że mogli nie zdążyć się do końca poznać. 

Britney Spears i Jason Alexander - rozwiedli się po 55 godzinach

Najkrótszy staż małżeński mają za sobą Britney Spears i Jason Alexander, którzy przyjaźnili się długo przed ślubem, jednak nie zagwarantowało to szczęśliwego związku. Pobrali się w 2004 roku w Las Vegas, jednak do ceremonii doszło, kiedy oboje byli pod wpływem środków odurzających. Kiedy doszli do siebie, postanowili jednak unieważnić swoje małżeństwo.

Więcej o: