Pielęgniarka w sukni ślubnej pomogła rannej w wypadku. Wracała ze swojego ślubu

Rachel oraz Calvin wracali do domu ze swojego ślubu. Niestety na ich oczach doszło do wypadku drogowego. Panna młoda postanowiła więc pomóc poszkodowanym.

Rachel Taylor ze stanu Minnesota, która jest pielęgniarką, w czasie powrotu z własnego ślubu była świadkiem wypadku drogowego. Nie zastanawiając się długo, postanowiła udzielić pomocy poszkodowanym. Co ciekawe, kobieta przez cały czas miała na sobie suknię ślubną. O nietypowym zdarzeniu na swoim profilu na Facebooku napisał mąż pielęgniarki Calvin Taylor.

Cenna pomoc

22-letnia Rachel pomogła poszkodowanej w wypadku kobiecie przenieść się na pobocze, a także zajęła się nią w czasie oczekiwania na przyjazd karetki. Jak zdradził w swoim wpisie Calvin Taylor, udało jej się m.in. uspokoić poszkodowaną. Potrzebne umiejętności Rachel nabyła w szkole pielęgniarskiej.

Zobacz wideo Jak pomóc osobie, która się dławi?

- Jestem szczęściarzem, ponieważ mam wspaniałą żonę, która zawsze pomaga ludziom w potrzebie - napisał mąż pielęgniarki. - Szczęściem było też to, że znaleźliśmy się w odpowiednim czasie i miejscu, by udzielić pomocy - dodał

"Jest utalentowanym aniołem"

Kobieta, której pielęgniarka udzieliła pomocy, nie ukrywała wdzięczności i wzruszenia. - Jest utalentowanym aniołem, wybrała dobrą profesję - powiedziała w jednym z wywiadów poszkodowana w wypadku. 

Przeczytaj także:

Więcej o: