Joanna Krupa na planie "Top Model" w kombinezonie z popularnej sieciówki. To hit tego lata!

Joanna Krupa już od początku nagrań do nowej edycji programu "Top Model" zachwyca swoimi stylizacjami. Na ostatnich nagraniach pojawiła się w modnym kombinezonie, który pochodzi z popularnej sieciówki. Wiemy, ile kosztuje i gdzie można go kupić.
Zobacz wideo Joanna Krupa w pierwszej sesji zdjęciowej z córką

Joanna Krupa kilka dni temu przyleciała wraz z córeczką ze Stanów Zjednoczonych do Polski, by rozpocząć nagrania do dziewiątej edycji programu "Top Model". Modelka oraz prowadząca show już od pierwszych dni na planie zachwyca swoimi stylizacjami. Na pierwszym panelu jurorskim pojawiła się bowiem w super modnej stylizacji, którą z pewnością zachwyciła nie tylko internautów.

Joanna Krupa na planie "Top Model" w kombinezonie z popularnej sieciówki

Joanna Krupa doskonale zna wszelkie atuty swojej sylwetki i wie dokładnie, jak odpowiednio podkreślić je ubraniami. Swoimi stylizacjami często pokazuje, że również w sieciówce można ubrać się modnie i z klasą. Nie inaczej było i tym razem. Na planie programu, Joanna Krupa pojawiła się w niebieskim kombinezonie z szerokimi rękawami oraz paskiem. Pod zdjęciem na Instagramie pojawiło się sporo pytań o to, skąd pochodzi kombinezon. To model z najnowszej kolekcji sklepu Zara, który występuje w rozmiarach od S do XL i kosztuje 249 zł. Nie ma wątpliwości, że jest to propozycja idealna na lato - kombinezon optycznie wydłuża nogi, pasek podkreśla talię, a jego kolor idealnie współgrać będzie z opalenizną. 

Pięknie Asiu wyglądasz!
Asia w jeszcze lepszej kondycji niż przed ciążą :)
Rewelacyjnie!
Piękna <3
Wyglądasz fantastycznie!

- pisali fani w komentarzach.

 
Więcej o: