Znana influencerka porównała ze sobą dwa zdjęcia. Instagram vs. rzeczywistość. Różnica jest ogromna

Rianne Meijer to znana influencerka, która na swoich profilach w mediach społecznościowych pokazuje, że rzeczywistość kreowana w internecie bardzo często jest tylko sztucznym, nieoddającym prawdy obrazem, a zdjęcia obrabiane graficznie.

Rianne Meijer ma 26 lat i mieszka w Amsterdamie w Holandii. Na Instagramie obserwuje ją ponad 793 tysięcy obserwujących z całego świata. Popularna influencerka wykorzystuje swoje ogromne zasięgi, aby pokazać, że nie zawsze to, co widzimy w mediach społecznościowych, ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Nie inaczej było i tym razem. Jej najnowsze zdjęcia po raz kolejny robią furorę w internecie, a ludzie z całego świata dziękują za poczucie humoru i dystans.

Zobacz wideo Które polskie pary są najbardziej popularne w Polsce?

Rianne Meijer - znana influencerka porównała dwa swoje zdjęcia. Instagram vs. rzeczywistość

Rianne Meijer regularnie publikuje na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęcia, które obnażają obraz kreowany w social mediach, m.in. na Instagramie. Tym samym kobieta chce uświadamiać ludzi, że to, co wygląda niemalże idealnie w internecie, wcale takie nie jest. 

Tym razem influencerka z Holandii opublikowała dla porównania dwa zdjęcia.

Selfie podczas opalania zrobione przy użyciu filtrów na Instagramie kontra to, którego nie poddałam obróbce graficznej.

- opisała fotografie Rianne Meijer.

No cóż, różnica widoczna gołym okiem. Przerobione graficznie zdjęcie jest niemalże idealne:  Rianne Meijer ma piękny kolor skóry, do tego bez żadnych niedoskonałości. A druga fotografia? Sami zobaczcie i oceńcie:

 
Więcej o: