Małgorzata Rozenek-Majdan w modnej stylizacji na planie. Fani pytają o synka. Odpowiedziała ciętą ripostą

Małgorzata Rozenek-Majdan już niecały miesiąc po porodzie wróciła do aktywności zawodowej. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z planu, na którym po raz kolejny zachwyciła modną stylizacją. Pod postem nie zabrakło pytań o synka, do których Małgosia odniosła się z dużym dystansem i ciętą ripostą.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pokazywaniu dziecka: "Jak jesteś z czegoś dumny, masz ochotę się tym chwalić"

Nie ma wątpliwości, że Małgorzata Rozenek-Majdan należy do najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie. Gwiazda regularnie publikuje na swoim Instagramie zdjęcia, na którymi udowadnia, że doskonale orientuje się w obowiązujących trendach. Już miesiąc po porodzie, Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła do aktywności zawodowej i pojawiła się na planie zdjęciowym, z którego zdjęciem podzieliła się z instagramowymi obserwatorami.

Małgorzata Rozenek-Majdan w modnej stylizacji na planie

Małgorzata Rozenek-Majdan na plan wybrała niezwykle modną stylizację, która przykuła uwagę internautów. Wybrała pastelowy garnitur, białą koszulę oraz białe sneakersy z neonowymi elementami. 

Nie samym Heniem człowiek żyje. Tymczasem na planie...

- napisała pod zdjęciem Małgorzata Rozenek-Majdan.

Fani byli pod wrażeniem. - Małgosiu ślicznie wyglądasz w tym kolorze. Zawsze elegancka. Wzorcowy styl i klasa... - napisała jedna z obserwatorek. 

 

Pod postem nie zabrakło jednak komentarzy dotyczących tego, gdzie jest malutki synek gwiazdy i kto zajmuje się nim pod nieobecność rodziców:

A kto jest z Heniem?

- zapytał jeden z obserwatorów.

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła odpowiedzieć ciętą ripostą i z ogromnym dystansem wszystkim internautom "martwiącym się" o Henia:

Samego go zostawiliśmy ;p włączyliśmy mu film, daliśmy popcorn i niech sobie radzi

- napisała Małgosia w odpowiedzi na pytanie.

Po tym komentarzu Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawiło się dużo komentarzy od fanów, którzy bardzo cenią jej dystans i poczucie humoru:

Uwielbiam Cię Małgosiu za dystans do siebie i świata. Jestem Waszą fanką od bardzo dawna <3 

- czytamy pod postem.

Więcej o: