Karolina Szostak pokazała, jak wygląda bez makijażu. Fanka: Nie poznałabym

Karolina Szostak opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie bez makijażu. Jak zareagowali na to jej fani?

Karolina Szostak ma za sobą jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w polskim show-biznesie. Dziennikarka i prezenterka telewizyjna nie ukrywa, że regularnie przechodzi na kontrowersyjny post doktor Ewy Dąbrowskiej. Głównym celem głodówki jest oczyszczenie organizmu. W 2017 roku Szostak wydała swoją debiutancką książkę "Moja spektakularna metamorfoza", która została poświęcona głównie tematyce walki z otyłością.

Zobacz wideo Karolina Szostak mówi o swojej wadze:

Karolina Szostak bez makijażu

Niedawno gwiazda opublikowała na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje obecnie ponad 158 tysięcy osób, zdjęcie bez makijażu. Mimo że głównym celem tego posta była promocja kosmetyków, jej obserwatorzy zwrócili przede wszystkim uwagę na wygląd prezenterki. Szostak zwykle pokazuje się w perfekcyjnym, mocnym makijażu. - Nie poznałabym - napisała jedna z fanek. 

 

Z kolei inni komentujący zachwycili się naturalną urodą gwiazdy. Oto niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod postem:

Bez makijażu na plus!
Piękna i naturalna kobieta.

Karolina Szostak - kariera

Karolina Szostak to jedna z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych oraz dziennikarek sportowych w Polsce. Debiutowała już jak piętnastolatka lat w programie 5-10-15. Od 2000 roku jest dziennikarką Polsat Sport, a od 2011 także Polsat Sport News. W 2017 roku ukazała się jej pierwsza książka, która została poświęcona tematyce walki z otyłością ("Moja spektakularna metamorfoza").

Może cię także zainteresować:

Więcej o: