Izabela Janachowska pokazała się w bikini. Fanki pod wrażeniem: "Jesteś dla mnie wzorem"

Izabela Janachowska podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie zdjęciem z wakacji na Majorce, na którym pozuje w bikini. Internauci są pod wrażeniem formy, którą pochwalić się może ekspertka ślubna i była tancerka. - W pierwszej chwili myślałam że to jakaś modelka - napisała pod zdjęciem jedna z internautek.

Izabela Janachowska obecnie znana jest jako ekspertka ślubna oraz projektantka sukni ślubnych. Rozpoznawalność przyniósł jej jednak udział w popularnym tanecznym show "Taniec z gwiazdami". Izabela była bowiem tancerką reprezentującą najwyższą klasę "S" w tańcach latynoamerykańskich oraz tańcach standardowych. Wieloletnia kariera tancerki z pewnością miała wpływ na jej powrót do formy po ciąży. A jak mogliśmy się ostatnio przekonać, Izabela Janachowska, rok po porodzie ma fantastyczną sylwetkę.

Zobacz wideo Izabela Janachowska opowiada o wakacjach na Majorce

Izabela Janachowska pokazała się w bikini podczas wakacji na Majorce

Niedawno, Izabela Janachowska obchodziła z mężem szóstą rocznicę ślubu. Tego dnia świętowali nie tylko kolejny wspólnie spędzony rok, lecz także zdecydowali się zorganizować chrzest ich synka. - Dziś jest nasza kolejna rocznica ślubu. Jeszcze jest dla nas super ważny dzień, bo dzisiaj właśnie w rocznicę ślubu robimy chrzest naszego synka - zdradziła obserwatorom na Instagramie. Tuż po tych uroczystościach, postanowili wspólnie udać się na urlop, a jako cel swoich wakacji wybrali słoneczną Majorkę. Słoneczną pogodą oraz czasem spędzanym na jachcie, Izabela podzieliła się z instagramowymi obserwatorami publikując zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Uwagę internautów od razu przykuła świetna figura byłej tancerki. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów oraz słów zachwytu:

W pierwszej chwili myślałam że to jakaś modelka, ślicznie Izunia - wyglądasz jak laleczka
Pani Izo wygląda pani na tych zdjęciach olśniewająco
Jeżeli ktoś znajduje wymówkę - nie mam czasu za pogonią za dobrą figurą! - wystarczy popatrzeć na Panią Izę! Mama, żona i szefowa oraz idealna figura. Jesteś dla mnie wzorem.
Wow, ale figurka
Iza wyglądasz przecudnie. Nie mogę się napatrzeć na to zdjęcie

- pisali fani pod postem.

 
Więcej o: