Billie Eilish prawie trafiła na terapię. Przyczyna? Słabość do jednego ze znanych piosenkarzy

Mama Billie Eilish w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła chyba największą słabość swojej córki - obsesję na punkcie jednego z najpopularniejszych piosenkarzy młodego pokolenia. Stan gwiazdy był na tyle poważny, że rozważano nawet posłanie jej na terapię.

Nie da się ukryć, że Billie Eilish jest niezwykle utalentowaną młodą artystką. Ma zaledwie 18 lat, a na swoim koncie sześć nominacji i pięć nagród Grammy, trzy MTV Video Music Awards oraz dwie MTV Europe Music Awards 2019. Billie wystąpiła również na ostatniej gali rozdania Oscarów, podczas której wykonała utwór "No Time To Die"  promujący najnowszy film o przygodach Jamesa Bonda. Warto również zaznaczyć, że Billie Eilish jest najmłodszą gwiazdą, która nagrała utwór do jednego z filmów o słynnym Agencie 007. Jak się okazuje, ta utalentowana młoda artystka ma również swoje słabości, o czym opowiedziała jej mama w jednym z ostatnich wywiadów.

Zobacz wideo "No Time To Die". Kolejny film o Bondzie "zmieni wszystko"

Billie Eilish prawie trafiła na terapię. Przyczyna? Słabość do Justina Biebera

Justin Bieber od wielu lat jest idolem milionów nastolatek na całym świecie. Jak się okazuje, w tym gronie znajduje się również Billie Eilish. Okazuje się, że jej słabość do piosenkarza była tak silna, że rodzice rozważali posłanie jej na terapie. Podczas jednego z wywiadów w radiu, mama artystki opowiedziała, jak Billie reagowała na piosenkę As Long As You Love Me oraz samego swojego idola.

- Jadąc z Billie do studia tańca grała tę piosenkę i szlochała, później wracała i również szlochała. Nie tylko ta piosenka, wszystko co było związane z Justinem wywoływało płacz. Jednak tę piosenkę zdarzyło mi się dobrze zapamiętać, ponieważ Billie, gdy rozmawiała ze mną o tej piosence była tak podekscytowana, że wybuchała płaczem. Chcę powiedzieć, że rozważaliśmy zabranie jej na terapię, ponieważ Justin wywoływał u niej taki ból - zdradziła mama Billie Eilish. 

Więcej o: