Znaki zodiaku, które najczęściej zdradzają. Sprawdź, czy twój partner do nich należy

Znaki zodiaku, które najczęściej zdradzają to: Strzelec, Ryby oraz Bliźnięta. Niestety wierność nie jest ich mocną stroną. Dowiedz się, dlaczego.

Znaki zodiaku mogą wpływać nie tylko na to, jaki mamy charakter czy temperament, ale również na to, czy jesteśmy mniej wierni i tym samym bardziej skłonni do zdrad. Zaprzyjaźniona z nami wróżka zdradziła nam trzy znaki zodiaku, które najczęściej zdradzają. Sprawdź, czy twój partner lub partnerka również do nich należą. Pamiętaj przy tym, aby nie traktować tego jako wyrocznię, tylko koniecznie z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Jesteś osobą kulturalną czy roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć

Znaki zodiaku, które najczęściej zdradzają:

  • Strzelec,
  • Ryby,
  • Bliźnięta.

Znaki zodiaku, które najczęściej zdradzają - Strzelec

Strzelce to osoby z dużym temperamentem, przez co trudno im dochować wierność. Szybko się nudzą, nie lubią monotonii i rutyny, zaś uwielbiają spontaniczność oraz podejmowanie ryzyka. Nie czują się dobrze w poważnych i długoletnich związkach. Dla nich jest to równe z "zamknięciem w klatce". Osoby spod znaku Strzelca lubią flirtować, nawet wtedy, kiedy są w stałych związkach. Wierność nie jest ich mocną stroną. Niestety, nie zawsze kończy się to tylko na niewinnych flirtach. Niektóre z nich mogą się przemienić w płomienny, aczkolwiek krótki romans.

Znaki zodiaku, które najczęściej zdradzają - Ryby

Ryby to kolejny znak zodiaku, którego wierność nie jest mocną stroną. Osoby te mają większą skłonność do zdrad i ciężko zachować im całkowitą wierność. Z czego to wynika? Przede wszystkim z dużej kochliwości osób właśnie spod tego znaku zodiaku. Ryby są bardzo romantyczne i emocjonalne. Wierzą również w miłość od pierwszego spojrzenia. Problemem jednak jest to, że dość często i szybko zakochują się w nowo poznanej osobie, przez co bardzo szybko zapominają o swoim... obecnym partnerze. A że są emocjonalne, to szybko dają się ponieść tym emocjom i wciągnąć w nową relację, przez co mogą zdradzać.

Znaki zodiaku, które najczęściej zdradzają - Bliźnięta

Bliźnięta to trzeci znaki zodiaku, który najczęściej zdradza. Osoby spod tego znaku kochają mocno i intensywnie, ale niestety krótko. Dość szybko się nudzą w związkach i szukają poza nimi dodatkowych wrażeń. Osoby spod tego znaku urodzone są na przełomie maja i czerwca i tak, jak gorąco bywa w tym okresie, tak i one są w gorącej wodzie kąpane. Lubią spontaniczność, dobrą zabawę i dość często żyją chwilą, nie myśląc o konsekwencjach swoich działań.

Więcej o: