Małgorzata Kożuchowska zachwyciła stylizacją podczas wyborów. "Wyglądasz w niej jak dama"

Małgorzata Kożuchowska, podobnie jak wiele innych gwiazd, w minioną niedzielę udała się do jednego z lokali wyborczych, by oddać głos w wyborach prezydenckich, co uwieczniła na Instagramie. Uwagę internautów przykuła niewzykle elegancka i stylowa kreacja aktorki. - Kreacja jest the best - pisali fani w komentarzach.
Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska śpiewa "Shallow"

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Już od kilku lat uznawana jest również za jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie. Za każdym razem, kiedy aktorka pokazuje się zarówno na czerwonym dywanie, jak i w codziennych okolicznościach, zachwyca swoim stylem, klasą oraz elegancją. 12 lipca odbyła się II tura wyborów prezydenckich, podczas których Małgorzaty Kożuchowskiej nie mogło zabraknąć. Aktorka udała się do swojej komisji obwodowej, by oddać głos i zachwyciła swoją stylizacją.

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła stylizacją na wyborach

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z tych osób, która w ostatnim czasie bardzo gorąco zachęcała do udziału w wyborach. Minionej niedzieli nie mogło zabraknąć w urnie również jej głosu. Swoją wizytę w lokalu wyborczym aktorka uwieczniła na zdjęciach, które opublikowała na swoim Instagramie. Uwagę internautów zwróciła niezwykle elegancka stylizacja, którą wybrała na ten dzień. Małgorzata Kożuchowska postawiła na długą sukienkę maksi w kolorze butelkowej zieleni, z paskiem w talii i ozdobnymi kieszeniami. Do tego dobrała duży modny koszyk oraz szare buty. Internauci byli zachwyceni jej wyczuciem stylu oraz niezwykłą klasą. Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów:

Kreacja jest the best. I te odszycia, wow. Świetnie się prezentujesz
Ale cudowne zdjęcia. Tak stylowo to tylko Ty możesz się prezentować
Piękna sukienka. Wyglądasz w niej jak dama
Uwielbiam Cię w takim wydaniu
Najwyższy poziom inteligencji a także elegancji, klasy i kultury

- czytamy pod postem. 

 
Więcej o: