Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowana za swoją stylizację. Fani podzieleni

Małgorzata Rozenek-Majdan wzbudziła ostatnio sporo kontrowersji swoją stylizacją. Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie sprzed lokalu wyborczego. Look, który wybrała na ten dzień podzielił internautów. Jedni byli zachwyceni, inni porównywali do piżamy.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan podczas sesji z koniem

Nie ma wątpliwości, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie. Regularnie publikuje na swoim Instagramie zdjęcia przedstawiające zarówno codzienne, jak i te bardziej eleganckie stylizacje, którymi udowadnia, że doskonale orientuje się w panujących trendach. Nie da się również ukryć, że Małgorzata Rozenek-Majdan świetnie łączy ubrania i dodatki od najlepszych projektantów z tymi, które znaleźć można w popularnych sieciówkach. Zdarza się czasem jednak, że jakiś look Małgosi nie wszystkim przypadnie do gustu. Tak też było minionej niedzieli.

Małgorzata Rozenek-Majdan w luźnej stylizacji podczas wyborów 

Małgorzata Rozenek-Majdan - podobnie jak wiele innych znanych osób - wzięła udział w II turze wyborów prezydenckich, co uwieczniła na Instagramie, by zachęcić jak najwięcej osób do głosowania. Na tę okazję, gwiazda wybrała sportową stylizację składającą się z różowych szortów, szarej bluzy z kolorowymi nadrukami i różowe sneakersy. Do tego dobrała modną torebkę marki Louis Vuitton. Ta luźna stylizacja podzieliła fanów Małgosi. Jedni nie byli zachwyceni zestawem i porównywali go do piżamy, innym natomiast niezwykle przypadł do gustu taki luźny look. 

Czytałam na FB rożne komentarze na temat waszego ubioru... ludzie wypisują, że poszliście głosować w piżamach... tak się zastanawiam gdzie oni te piżamy zobaczyli
Mega stylowa
Gośka ubrana extra

- czytamy w komentarzach.

 
Więcej o: