Omenaa Mensah w stroju kąpielowym zachwyca swoją figurą. "Ile wdzięku, elegancji i seksapilu"

Omenaa Mensah wybrała się na urlop na grecką wyspę Mykonos. Na swoim Instagramie podzieliła się ostatnio jednym ze zdjęć zrobionych na plaży. Dziennikarka zachwyciła wszystkich swoją niesamowicie zgrabną figurą. - Boskie ciało - komentowali fani.
Zobacz wideo TOP 7: Gwiazdy w bikini. Kto znalazł się na pierwszym miejscu>

Omenaa Mensah jest jedną z popularniejszych polskich dziennikarek, która znana jest również ze swojej działalności dobroczynnej. Omenaa założyła bowiem fundację "Omenaa Fundation", która niesie pomoc m.in. dzieciom w Ghanie. Omenaa Mensah jest aktywna na Instagramie i dzieli się tam z fanami zarówno swoją aktywnością zawodową, jak i momentami z życia prywatnego. Ostatnio, Omenaa wraz ze swoim partnerem, z którym złożyli sobie przysięgę miłości w Afryce u styku dwóch oceanów, wybrali się na wakacje na grecką wyspę Mykonos.

Omenaa Mensah w stroju kąpielowym zachwyca swoją figurą

Omenaa Mensah podzieliła się ze swoimi obserwatorami zdjęciami z urlopu. Na najnowszym, które wywołało wśród internautów niemały zachwyt, pozuje w czerwonym stroju z odważnymi, złotymi elementami. Na fotografii doskonale widać, jak fantastyczną figurą może pochwalić się dziennikarka. Pod postem pojawiło się mnóstwo zachwytów oraz komplementów:

Bosko wyglądasz, super figura
Ile wdzięku, elegancji i seksapilu posiada ta dziewczyna o szalenie namiętnych ustach i zjawiskowo pięknych nogach
Boskie ciało
Idealna
Piękna 

- pisali fani w komentarzach.

Strój kąpielowy, który na grecką plażę wybrała Omenaa Mensah jest marki Agent Provocateur. To model Davine, za który w regularnej cenie trzeba zapłacić prawie 700 Euro. Obecnie ten model jest jednak w promocji i można go dostać za 486 Euro.

 
Więcej o: