Dorota Szelągowska otwarcie o swoich zmarszczkach: Czas nie stoi w miejscu

Dorota Szelągowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na ktorym otwarcie i z dumą pokazuje zmarszczki pojawiające się na jej twarzy. Jak gwiazda wygląda na zdjęciach bez obróbki? Fani są zachwyceni. - Ciągle wyglądasz lepiej i lepiej - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Dorota Szelągowska wspomina tragiczną wizytę u fryzjera. Spalił jej włosy!

Dorota Szelągowska jest jedną z bardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Architektka wnętrz oraz prezenterka telewizyjna zdobyła popularność oraz ogromną sympatię widzów, za sprawą takich programów jak "Dorota was urządzi" czy "Dorota inspiruje". Dorota Szelągowska poprzez social media, na których jest aktywna regularnie, pozostaje w kontakcie z fanami dzieląc się z nimi momentami z życia zawodowego i w mniejszym stopniu prywatnego. 

Dorota Szelągowska otwarcie o swoich zmarszczkach

Ostatnio, Dorota Szelągowska opublikowała na Instagramie zdjęcia z jednego z ostatnich planów zdjęciowych, podczas którego nagrywała jedną z reklam. Kilkoma kadrami bez retuszu postanowiła podzielić się z obserwatorami i przy okazji poruszyć temat zmarszczek. Dziennikarka przyznała, że choć czas upływa, to ona nosi je z dumą.

Zmarszczki mimiczne, szczególnie te od radości i zachwytów noszę dumnie, ale czas nie stoi w miejscu

- napisała Dorota Szelągowska pod zdjęciem.

Fani byli zachwyceni postem dziennikarki, a w komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów i ciepłych słów od internautów:

I co z tego, że czas nie stoi w miejscu ;) Dorotko ciągle wyglądasz lepiej i lepiej <3
Cudna ekspresja
Wyglądasz jak Marilyn Monroe
Wyglądasz kwitnąco
Pięknie! Idealne połączenie, zawsze uśmiechnięta i pełna energii

- czytamy pod postem.

 
Więcej o: