81-letnia Tina Turner zaskoczyła fanów. Nowa fryzura i ta kondycja!

Tina Turner po dziewięciu latach przerwy wróciła do aktywności muzycznej. Wraz z Dj Kygo odświeżyła kultowy przebój "What's Love Got To Do With". Uwagę zwraca jednak świetna kondycja fizyczna piosenkarki. Aż trudno uwierzyć, że w tym roku skończy 81 lat.
Zobacz wideo Gwiazdy koncertują w internecie wspierając fanów

Tina Turner jest niewątpliwą ikoną muzyki. Na swoim koncie ma 70 prestiżowych nagród, w tym aż ośmiu nagród Grammy, przez co stała się najczęściej nagradzaną artystką rock and rollową w historii przemysłu fonograficznego. W 2010 roku została uznana przez czasopismo "Rolling Stone" za jedną ze 100 najwybitniejszych artystów wszech czasów. Tina Turner sprzedała ponad 200 mln płyt, a nakład ze sprzedaży biletów na jej koncerty była tak wysoki, że znalazła się nawet w Księdze Rekordów Guinessa. Majątek artystki szacowany jest na około 200 mln dolarów. 

Tina Turner wróciła do aktywności zawodowej. Nowa fryzura i jej kondycja zaskakują

Choć mogłoby się wydawać, że po wielu latach kariery tak intensywnej kariery, Tina Turner nie ma już ochoty wracać do przemysłu muzycznego. Nic bardziej mylnego! Po dziewięciu latach od ostatniej trasy koncertowej "Tinal: 50th Anniversary Tour", Tina Turner dała się namówić na kolejną współpracę. Dj Kygo zaproponował bowiem wokalistce współpracę przy odświeżeniu jej kultowego przeboju "What’s Love Got To Do With". W zapowiedzi singla, oboje opublikowali na Instagramie zdjęcie promujące ich współpracę. - Nie mogę uwierzyć, że 17 lipca, w piątek wypuszczam wspólny utwór z Tiną Turner! 'What’s Love Got To Do With' to jedna z moich ulubionych piosenek wszech czasów, a praca z tak legendarną artystką wydaje się surrealistyczna! Nie mogę się doczekać, aż wszyscy to usłyszycie - napisał Dj Kygo na Instagramie

Uwagę fanów zwróciła świetna forma artystki i jej niezwykle kobieca fryzura. Choć trudno w to uwierzyć patrząc na najnowsze zdjęcie, Tina Turner w tym roku skończy 81 lat! Jej kondycja fizyczna jest naprawdę godna pozazdroszczenia.

Jesteś ideałem kobiecego piękna, młodości i energii, jesteś po prostu gwiazdą!

- pisali fani w komentarzach.

 
Więcej o: