Julia Wieniawa rozwija kolejny biznes. W co zainwestowała tym razem?

Julia Wieniawa podzieliła się z fanami na Instagramie nie lada nowiną. Aktorka zainwestowała bowiem w nowy biznes i została jego współwłaścicielką. To projekt, który jest szczególnie bliski sercu Julii, o czy postanowiła opowiedzieć na swoim profilu.
Zobacz wideo Julia Wieniawa na Tik Toku

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Na przestrzeni ostatnich lat, zyskała miliony fanów, którzy bacznie obserwują jej działania m.in. w social mediach - na Instagramie zgromadziła ich aż 1,7 mln. Za ogromną popularnością idą również nie małe pieniądze, które aktorka regularnie inwestuje. Ostatnio, poza nieruchomościami, aktorka postanowiła zainwestować w zupełnie nowy biznes.

Julia Wieniawa zainwestowała w nowy biznes

Julia Wieniawa poinformowała fanów na swoim Instagramie, że zdecydowała się wesprzeć jedną z polskich firm, która zajmuje się produkcją naturalnych i dobrych dla środowiska świec. Aktorka nie tylko kupiła akcje, lecz także stała się współwłaścicielką tej marki.

- Wszyscy, którzy mnie znają i od lat oglądają wiedzą, że jestem totalną fanką świec zapachowych. Ale nie zwykłych, tylko najlepiej zdrowych i naturalnych, o których chciałabym wam opowiedzieć i przy okazji powiedzieć o mojej nowej inwestycji. Ja w domu mam bardzo dużo świec i lubię sobie robić wieczorami takie moje jogowo-medytacyjne nocki, otoczona wieloma świeczkami. Na tę markę trafiłam niechcący i na początku spodobał mi się zapach, a później dowiedziałam się, że mają super zaawansowane receptury, które łączą naturalne woski z masłami kosmetycznymi. To co mnie zaskoczyło i zainteresowało jednocześnie jest to, że ta marka, jako jedna z nielicznych ma certyfikat czystości spalania (...).Pierwszy raz w życiu zdecydowałam się na taką nową formę inwestycji, żeby wesprzeć tę polską markę (...). Kupiłam u nich udziały zostając przy okazji nową współwłaścicielką firmy - powiedziała na swoim InstaStories.

Fantastyczne spotkanie! Kreatywny flow i mnóstwo pomysłów na współpracę! Panie i Panowie z ogromną przyjemnością informujemy! @juliawieniawa, 4. najlepsza kobieca marka osobista 2020 r. w Polsce wg rankingu @forbeswomenpolska została INWESTORKĄ i WSPÓŁWŁAŚCICIELKĄ marki House Of Glam! 

- czytamy na Instagramie marki.

 
Więcej o: