Kasia Tusk w modnych szortach z sieciówki. To hit tego lata!

Kasia Tusk wybrała się ostatnio na rodzinną wycieczkę rowerową. Zdjęciami z aktywnego spędzania czasu pochwaliła się na swoim Instagramie. Uwagę fanów zwróciła modna stylizacja, którą Kasia wybrała na rower. Te szorty to absolutny must have tego lata.
Zobacz wideo Kasia Tusk wybrała się na wycieczkę rowerową po Sopocie

Kasia Tusk jest jedną z popularniejszych i bardziej cenionych blogerek modowo-lifestyle'owych w Polsce. Swoim ponadczasowym i minimalistycznym stylem podbija serca wielu kobiet, które chętnie inspirują się look'ami prezentowanymi przez Kasię. Oprócz prowadzenia bloga, Kasia regularnie publikuje zdjęcie na swoim Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 370 tys. obserwatorów. Córka Donalda Tuska regularnie udowadnia, że mniej znaczy więcej i potrafi zachwycić nawet stylizacją, w której wybiera się na rower.

Kasia Tusk w modnych szortach z sieciówki. Klasa i szyk nawet na rowerze

Kasia Tusk wybrała się ostatnio na przejażdżkę rowerową z mężem i córeczką. Zdjęciami z aktywnego wypoczynku podzieliła się na Instagramie. Obserwatorzy zwrócili uwagę nie tylko na piękną okolicę, lecz także stylizację, którą na kower wybrała blogerka. Kasia Tusk po raz kolejny pokazała, że nawet podczas aktywności fizycznej można wyglądać kobieco, szykownie i niezwykle stylowo. Kasia postawiła bowiem na białą oversize'ową koszulę, białe sportowe but, czapkę z daszkiem i niezwykle modne tego lata, czarne szorty kolarki z popularnej sieciówki Oysho. Internauci byli pod wrażeniem modnego look'u Kasi: Cudownie, Pięknie jak zawsze, Najlepiej - pisali w komentarzach.

 
Więcej o: