Jula Wieniawa pokazała się w bikini. Fani pod wrażeniem: "Bogini"

Julia Wieniawa udała się na urlop na słoneczną Sycylię. Na swoim Instagramie podzieliła się zdjęciem prosto z plaży, na którym pozuje w bikini, czym zachwyciła internautów. - Jak Ty wysiedziałaś na tej skale? One zwykle są bardzo ostre - pytają zdumieni.
Zobacz wideo Julia Wieniawa wróciła na plan "Tańca z Gwiazdami"

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Na przestrzeni ostatnich lat, zyskała miliony fanów, którzy bacznie obserwują jej działania m.in. w social mediach - na Instagramie zgromadziła ich aż 1,7 mln. Aktorka uchodzi nie tylko za niezwykle zdolną, lecz także piękną młodą kobietę, czym nieustannie zachwycają się jej fani. Ostatnio, Julia Wieniawa wybrała się na urlop, a na miejsce swojego wypoczynku wybrała gorącą Sycylię. Na pierwsze relacje z plaży nie trzeba było długo czekać. 

Jula Wieniawa pokazała się w bikini podczas wakacji na Sycylii 

Julia Wieniawa odpoczywa właśnie na Sycylii, na którą poleciała m.in. ze Stefano Terrazzino, czyli swoim tanecznym partnerem z programu "Taniec z gwiazdami". Krótko po przylocie na włoską wyspę, aktorka podzieliła się z obserwatorami na Instagramie gorącym zdjęciem w bikini. Na fotografii, Julia Wieniawa ubrana jest w beżowe bikini, na które narzuciła białą koszulę i siedzi na przybrzeżnej morskiej skale, pozując niczym profesjonalna modelka.

Sicilia, Amore mio <3

- napisała aktorka pod zdjęciem.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów i ciepłych słów od zachwyconych internautów:

Piękne zdjęcie, piękny krajobraz i piękna modelka.
Pięknie wyglądasz jak zawsze.
Bogini!
Dla mnie ideał <3
Omg! Zjawiskowo!
 
Więcej o: