Dorota Szelągowska pochwaliła się swoim tarasem. Widok zapiera dech. "Magiczne miejsce"

Dorota Szelągowska postanowiła podzielić się z fanami wyjątkowym miejscem w swoim mieszkaniu i opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie tarasu nocą. Obserwatorzy byli pod wrażeniem nie tylko dekoracji, lecz także widoku. - Taras marzenie - komentują internauci.
Zobacz wideo Dorota Szelągowska urządza swoje nowe mieszkanie

Dorota Szelągowska jest jedną z bardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Architektka wnętrz oraz prezenterka telewizyjna zdobyła popularność oraz ogromną sympatię widzów, za sprawą takich programów jak "Dorota was urządzi" czy "Dorota inspiruje". Jej metamorfozy mieszkań oraz projekty spotykają się ogromnym uznaniem widzów, którzy są pod wrażeniem gustu oraz zdolności architektki. Okazuje się, że swój talent, Dorota świetnie wykorzystała również przy aranżacji swojego mieszkania.

Dorota Szelągowska pochwaliła się swoim tarasem. "Magiczne miejsce"

Ostatnio, Dorota Szelągowska opublikowała na Instagramie zdjęcie swojego tarasu, które zrobiła późnym wieczorem. - Usiadłam do projektu chmielarni i jakoś tak wyszło, że się zrobiła północ... -przyznała Dorota Szelągowska w odpowiedzi na jedno z pytań pod fotografią. Trzeba przyznać, że taras architektki naprawdę robi wrażenie - perfekcyjnie dobrane meble, roślinność i ten widok w tle. Internauci byli zachwyceni. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy:

Wow!
Ale czad!
Pięknie tam u Ciebie na tarasie :)
Piękny... taras marzenie... magiczne miejsce :)
Tu jest pięknie!!!

- pisali oczarowani obserwatorzy Doroty.

 
Więcej o: