Agnieszka Dygant w bikini na plaży. Anna Kalczyńska: Są jakieś granice!

Agnieszka Dygant wybrała się na urlop nad polskie morze. Zdjęciami z wakacji podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Uwagę internautów przykuła fenomenalna forma aktorki. Jedno ze zdjęć skomentowała Anna Kalczyńska. "To jest absolutny skandal"- napisała dziennikarka.
Zobacz wideo Agnieszka Dygant spóźniona na samolot. Po drodze spotkała dwie inne gwiazdy

Agnieszka Dygant jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Rozpoznawalność oraz sympatię widzów zdobyła rolą Frani Maj w serialu "Niania". Agnieszka Dygant jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie chętnie dzieli się z obserwatorami, których zgromadziła ponad 415 tys., momentami z życia zawodowego, a także prywatnego. Ostatnio aktorka opublikowała zdjęcia ze swojego urlopu nad morzem. Uwagę internautów przykuła świetna forma Agnieszki. Zarówno fani, jak i jej znajomi byli pod ogromnym wrażeniem.

Agnieszka Dygant w bikini na plaży. Anna Kalczyńska: Są jakieś granice!

Agnieszka Dygant opublikowała ostatnio na swoim instagramowym profilu zdjęcie prosto z plaży, na którym pozuje na leżaku tuż przy brzegu. "A może tak rzucić wszystko i zamieszkać na plaży... W odpowiednim dystansie, ale bez parawanu! Ech... Super to były wakacje" - napisała aktorka. Pod postem znalazło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych obserwatorów:

Piękna :)
Jest pani śliczna <3
Jak milion dolarów!

- czytamy pod zdjęciem.

Fotografię skomentowała również Anna Kalczyńska:

To jest absolutny skandal, że tak wyglądasz i masz taką formę. Są jakieś granice!

- napisała dziennikarka.  

 
Więcej o: