IKEA stworzyła pierwszą kolekcję ubrań i dodatków. Jak będzie wyglądać?

IKEA po raz pierwszy w historii stworzyła kolekcję ubrań i dodatków. Jak na tę popularną szwedzką markę przystało cechuje je prostota oraz minimalizm.

IKEA zaskoczyła swoich klientów i właśnie wypuszcza na rynek pierwszą, limitowaną kolekcję ubrań i dodatków. Tak, tak, dobrze czytacie, nie mebli, tylko odzieży. Co znajdziemy w ofercie IKEI? Gdzie będzie dostępna? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w dalszej części naszego tekstu.

Zobacz wideo Kultowe, szwedzkie klopsiki mięsne. Smakują jak te z IKEI:

IKEA po raz pierwszy stworzyła kolekcję ubrań oraz dodatków - co w niej znajdziemy?

W ofercie ubrań niezwykle popularnej szwedzkiej marki mebli oraz akcesoriów do domu - IKEI znajdziemy białe bluzy z kapturem, koszulki oraz inne akcesoria, w tym torby na zakupy, parasol, ręczniki kąpielowe oraz butelki na wodę. Charakteryzuje je duże logo firmy oraz grafika, która przedstawia kod kreskowy. Kolekcja ubrań i dodatków IKEI nazwana została EFTERTRÄDA.

Wiadomo, że ta limitowana kolekcja ubrań IKEA dostępna będzie na razie tylko i wyłącznie w Japonii. Jej premiera planowana jest na ostatni dzień tego miesiąca, czyli na piątek 31 lipca. Produkty z tej oferty będzie można kupić do 6 sierpnia.

Na ten moment nie są jeszcze znane ceny ubrań i dodatków z tej pierwszej, limitowanej kolekcji IKEI. Ubrania i dodatki IKEI cechuje przede wszystkim prostota i minimalizm, zarówno jeżeli chodzi o krój, jak również o kolory. Przedsmak tej kolekcji możecie już zobaczyć na oficjalnym profilu IKEI w Japonii na Instagramie.

 
Więcej o: