Zdjęcie Maffashion oburzyło internautów: "Więźniarki obozu koncentracyjnego". Blogerka ucięła dyskusję

Maffashion opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z sesji zdjęciowej swojej marki ubrań Eppram. Jednej z internautek nie spodobała się kolekcja marynarek, gdyż skojarzyła się jej z więziennym pasiakiem. Pod zdjęciem zawiązała się dyskusja, którą Maffashion zdecydowała się szybko uciąć.

Maffashion - czyli Julia Kuczyńska - jest nie tylko jedną z najpopularniejszych blogerek w Polsce, lecz także jedną z pierwszych dziewczyn w naszym kraju, która stawiała kroki w tej branży. Maffashion jest internetowym twórcą już 10 lat i przez ten czas, udało jej się zgromadzić naprawdę sporą rzeszę obserwatorów - na Instagramie śledzi ją bowiem ponad 1,4 mln osób, natomiast na Facebooku ponad 830 tysięcy. Jakiś czas temu, blogerka założyła własną markę modową Eppram, która podbija serca kobiet swoimi projektami. Najnowsza kolekcja marynarek, którą Julia pokazała ostatnio na Instagramie, nie wszystkim przypadła do gustu.

Zobacz wideo Backstage sesji zdjęciowej nowej kolekcji Maffashion

Zdjęcie Maffashion oburzyło internautów: "Więźniarki obozu koncentracyjnego"

Na Instagramie Maffashion pojawiła się mała zapowiedź najnowszej kolekcji marki Eppram. -Nowa kapsułowa kolekcja @eppram_official! 3 całkowicie inne modelki, po raz pierwszy w kolekcji pojawią się także sukienki. Już niedługo efekty wczorajszego planu zdjęciowego. A na razie serwuję #backstage - napisała Julia Kuczyńska pod zdjęciem.

Niestety, projekt błękitno-białych marynarek nie wszystkim internautom przypadł do gustu. Część z nich przyznało, że skojarzyły im się one z więziennymi pasiakami:

Bardzo słabo! Mi zrobiło się. Niestety, ale wyglądacie na tym pierwszym zdjęciu ala więźniarki obozu koncentracyjnego.
Doceniam kreatywny aspekt ale nie. Za bardzo mi to coś negatywnego przypomina. Ale zdjęcia ciekawe.
Mi również się to skojarzyło z obozem.

Maffashion bezzwłocznie postanowiła odpowiedzieć na komentarze porównujące jej projekty do strojów więziennych:

Nigdy bym tak nie skojarzyła. W głowie mi się to nie mieści hehe

- napisała.

Nie mam czapki, to chustka. Zobaczcie nagrania video etc. Nigdy bym nie skojarzyła tego zdjęcia z tym, o czym piszesz. Z drugiej strony wczoraj dostałam pocisk za określenie modelki 'starsza' czy 'plus size'. Możliwe, że dużo rzeczy inaczej odbieram niż inni. Każdy ma prawo do opinii, więc luz. Jeśli tak skojarzyliście, nic z tym nie zrobię. A ten model marynarki to jeden z moich faworytów

- dodała, ucinając dalszą dyskusję. 

Znaczna większość obserwatorów blogerki była jednak zachwycona nową kolekcją Eppram:

Mi to się w ogóle nie skojarzyło z obozem, bardziej z wakacjami na Santorini
Przewspaniałe .Duma jestem że tak modowe rzeczy powstają w Polsce. Modelki... cudowne
Zapowiada się piękna kolekcja
Przepiękna konstrukcja, piękne kroje
Świetna kolekcja dziewczyny!!!

- czytamy pod postem.

 
Więcej o: