Natalia Siwiec w modnym komplecie z popularnej sieciówki. "Myślałam, że to Victoria Beckham"

Natalia Siwiec po raz kolejny udowodniła, że ma świetne wyczucie obowiązujących trendów. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie i zachwyciła fanki swoją stylizacją. Choć komplet wygląda na luksusową markę, pochodzi z popularnej sieciówki i można go kupić w bardzo przystępnej cenie.

Nie da się ukryć, że Natalia Siwiec jest bardzo aktywna w social mediach. Na swoim Instagramie,  gdzie zgromadziła ponad 1,2 mln obserwatorów, regularnie publikuje zdjęcia m.in. różnych stylizacji, którymi chętnie inspirują się jej obserwatorki. Natalia Siwiec w swoich lookach świetnie łączy ubrania od najlepszych marek z tymi bardziej przystępnymi cenowo, które znaleźć możemy w popularnych sieciówkach. 

Zobacz wideo Natalia Siwiec i Blanka Lipińska razem na wakacjach

Natalia Siwiec w modnym komplecie z popularnej sieciówki

Ostatnio, Natalia Siwiec zaskoczyła internautki na Instagramie niezwykle modną stylizacją, którą wybrała na jedną z sesji zdjęciowych, gdzie występowała w roli modelki. Gwiazda pozowała w dopasowanym komplecie składającym się z topu oraz spodenek kolarek, a do tego założyła marynarkę i sandałki w rockowym stylu. Obserwatorki były zachwycone modnym kompletem i w komentarzach dopytywały, gdzie można taki kupić. Okazuje się, że ten zestaw pochodzi z popularnej sieciówki Zara i można go kupić w naprawdę przystępnej cenie. Każdy z elementów kosztuje bowiem 59,90 zł, czyli za cały zestaw zapłacić trzeba jedynie 119,80 zł.

Cudnie wyglądasz
Na 1 fotce myślałam ze to Victoria Beckham. Ślicznie
Piękna jak zawsze 
Jak Victoria B
Przepięknie <3

- czytamy w komentarzach pod postem.

 
Więcej o: