Książę William zdradził, jaki najgorszy prezent podarował księżnej Kate. Ale wtopa!

Książę William był niedawno gościem podcastu, podczas którego, zdradził w rozmowie, jakim najgorszym prezentem obdarował Kate Middleton, zanim ta została jego żoną. Podobno księżna nie pozwala mu zapomnieć o tej wpadce. Co takiego jej podarował?
Zobacz wideo Księżna Kate i książę William z dziećmi w ogrodzie

Książę William i księżna Kate poznali się w 2002 roku podczas studiów na Uniwersytecie St. Andrews w Szkocji. Choć początkowo łączyła ich przyjaźń, to z czasem zrodziła się między nimi miłość i w 2010 roku, książę William zdecydował się poprosić ją o rękę. Obecnie, są już małżeństwem od dziewięciu lat i mają trójkę dzieci - George (7 lat), Charlotte (5 lat) i Louis (2 lata). Ostatnio, książę William zdradził, jaki najgorszy prezent podarował swojej żonie jeszcze przed ślubem.

Książę William zdradził, jaki najgorszy prezent podarował księżnej Kate

Książę William był gościem specjalnym jednego z podcastu w BBC Radio Five, który został nagrany w dwóch częściach - jedna na początku marca w Pałacu Kensington, a druga natomiast (ze względu na obecną sytuację) za pomocą rozmowy wideo. Projekt ten wykorzystuje piłkę nożną jako pretekst do dyskusji na temat zdrowia psychicznego u mężczyzn i ma na celu wsparcie kampanii Heads Up. Jednym z gości podcastu był również były napastnik reprezentacji Anglii - Peter James Crouch -, który przyznał, że przez trzy lata z rzędu kupował swojej żonie w prezencie urodzinowym płaszcz przeciwdeszczowy. Książę William, zainspirowany tą anegdotką, również postanowił opowiedzieć o najgorszym prezencie, którym obdarował swoją obecną żonę.

Raz kupiłem mojej żonie lornetkę - nigdy nie pozwoliła mi o tym zapomnieć. To było na początku zalotów. Owinąłem ją, była naprawdę ładna. Próbowałem sam siebie do tego prezentu przekonać. Pomyślałem: "Ale to jest naprawdę niesamowite, spójrz jak daleko widać!", a ona patrzyła na mnie i pytała: "To lornetka. O co chodzi?". Nie poszło dobrze. Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia dlaczego kupiłem jej tę lornetkę

- przyznał książę William.

Więcej o: