Poważna wpadka w programie na żywo. Prezenterka zachowała zimną krew. Pomogła sobie dłonią

Marichka Padalko nie dała nic po sobie poznać, kiedy w trakcie programu na żywo... wypadł jej ząb. Popularna ukraińska prezenterka zachowała zimną krew. Jej nagranie bardzo szybko stało się hitem internetu.

Programy na żywo mają to do siebie, że nie zawsze wszystko idzie zgodnie z wcześniej zaplanowanym scenariuszem. Nierzadko zdarzają się również wpadki różnego rodzaju. Niedawno doświadczyła jej znana ukraińska prezenterka telewizyjna, Marichka Padalko. Trzeba przyznać, że z całej bardzo niekomfortowej sytuacji wybrnęła z klasą.

Zobacz wideo Idealna fryzura na wakacje, czyli koczek:

Wpadka w programie na żywo. Prezenterce wypadł ząb

Marichka Padalko jest znaną na Ukrainie prezenterką telewizyjną, która w swojej branży pracuje już od 20 lat. Praca przed kamerami i to w dodatku transmitowana na żywo to dla niej chleb powszedni. Raczej się nie spodziewała, że podczas kolejnego programu przydarzy jej się tak śmieszna, aczkolwiek przykra wpadka.

Podczas programu na żywo Marichka Padalko... straciła zęba, który jej po prostu wypadł. Kobieta zachowała jednak zimną twarz, zasłoniła go dłonią i schowała w niej, dalej prowadząc program, jakby nic się nie stało. Brawo za profesjonalizm i zimną krew! Zabawne wideo z Marichką Padalko bardzo szybko stało się hitem internetu.

Nowa sława przyszła do mnie znikąd..., ale wsparcie również. Tak, ja dzisiaj naprawdę straciłam część przedniego zęba podczas programu na żywo. To jest prawdopodobnie moje najciekawsze doświadczenie jako prezenterki od dwudziestu lat. Transmisje na żywo są wspaniałe, bo zawsze są nieprzewidywalne. Szczerze mówiąc, myślałam, że incydent zostanie niezauważony.

- napisała Marichka Padalko i udostępniła na swoim Instagramie (na którym obserwuje ją ponad 178 tysięcy ludzi) zabawne wideo, które bardzo szybko stało się hitem internetu.

 
Więcej o: