Julia Wieniawa w modnej sukience idealnej na lato. To model polskiej marki

Julia Wieniawa spędziła miniony tydzień na słonecznej Sycylii. Tuż przed powrotem do Polski, opublikowała na swoim Instagramie relację, na której pozuje w modnej sukience. To absolutny hit i must have na lato w każdej kobiecej garderobie.
Zobacz wideo Julia Wieniawa na Sycylii korzysta z uroków wakacji

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Na przestrzeni ostatnich lat, zyskała miliony fanów, którzy bacznie śledzą jej działania m.in. na Instagramie, gdzie zgromadziła aż 1,7 mln obserwatorów. Aktorka doskonale zna się na modzie oraz panujących trendach i śmiało eksperymentuje z różnymi stylizacjami. Jej looki bardzo często są inspiracją dla wielu kobiet oraz młodych dziewczyn. Fanki bardzo często również dopytują się, skąd pochodzą poszczególne ubrania, które zakłada Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa w modnej sukience idealnej na lato

Julia Wieniawa spędziła ostatni tydzień na słonecznej Sycylii, gdzie udała się na krótki urlop. Relacją z wyjazdu dzieliła się na swoim Instagramie, publikując gorące zdjęcia m.in. prosto z plaży. Tuż przed powrotem do Polski, aktorka pokazała się na InstaStories w modnej, białej sukience, która jest hitem sezonu lato 2020. Julia Wieniawa dostała prawdopodobnie masę pytań o to, skąd pochodzi sukienka, gdyż już na kolejnym InstaStories oznaczyła jej markę. Sukienka aktorki pochodzi z polskiej marki Just Paul, jednak podobne modele znajdziemy również w kolekcjach wielu popularnych i bardziej przystępnych cenowo sieciówek. 

Julia Wieniawa w modnej sukience idealnej na latoJulia Wieniawa w modnej sukience idealnej na lato https://www.instagram.com/juliawieniawa/

Więcej o: