Uznano, że ma najpiękniejsze ciało na świecie. Mamy jej zdjęcia

Izabel Goulart to 35-letnia brazylijska modelka i "Aniołek" Victoria's Secret. Uznawana jest za posiadaczkę najpiękniejszego ciała na świecie. Jak sama przyznaje, jest to zasługa jej regularnych i ciężkich treningów.

Izabel Goulart to 35-letnia brazylijska modelka, która znana jest na całym świecie. Największą popularność przyniosło jej dołączenie do grona "Aniołków” Victoria’s Secret, co nastąpiło w 2006 roku. Tym samym Izabel Goulart awansowała do grona najlepszych modelek na świecie. Jest rozpoznawana wśród ludzi na całym świecie, a na swoim koncie ma pracę dla najpopularniejszych marek modowych i nie tylko.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swój pierwszy trening po urodzeniu dziecka:

Izabel Goulart uznawana jest za posiadaczkę najpiękniejszego ciała na świecie

Izabel Goulart uznawana jest za posiadaczkę najpiękniejszego ciała na świecie. Na Instagramie obserwują ją ponad 4,6 miliona ludzi z całego świata. Ku ich uciesze modelka bardzo chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym, pokazując, co robi, kiedy akurat nie pracuje: nie pozuje do zdjęć oraz nie chodzi po wybiegach największych światowych marek.

Izabel Goulart przyznaje, że jej piękne ciało to nie dar od natury. Modelka podkreśla, że dba o zdrową dietę i regularnie trenuje. Na jej Instagramie możemy znaleźć zdjęcia i krótkie nagranie z treningów modelki. Nic dziwnego, że gwiazda chętnie chwali się swoim pięknym i wysportowanym ciałem. Izabel Goulart  doskonale wie, jak rozgrzać swoich fanów, regularnie publikując swoje gorące zdjęcia.

Izabel Goulart - jak wygląda jej trening?

Jak wygląda trening Izabel Goulart, któremu modelka zawdzięcza piękne i wysportowane ciało? Gwiazda regularnie wykonuje ćwiczenia siłowe z wykorzystaniem ciężarów, kardio jak np. skakanie na skakance, do tego chodzi również na basen oraz na pilates. Nie zapomina również o jakże ważnym rozciąganiu, a konkretnie strechingu.

 
Więcej o: