Aleksandra Domańska pożegnała się z obserwatorami na Instagramie. "To kompletnie nie jest mój świat"

Aleksandra Domańska opublikowała na Instagramie zdjęcie, którym zdecydowała się pożegnać ze swoimi obserwatorami. Aktorka podjęła bowiem decyzję o zawieszeniu swojej działalności na tym społecznośiciowym medium. O tym, dlaczego podjęła taką decyzję opowiedziała na InstaStories.

Aleksandra Domańska jest polską aktorka, która zdobyła popularność oraz sympatię widzów dzięki swoim filmowym oraz serialowym rolom. Fani cenią ją również za dystans do siebie, poczucie humoru oraz jej działalność w social mediach. Aleksandra Domańska jest bowiem jedną z tych gwiazd, która absolutnie nie boi się pokazywać w sieci swoich niedoskonałości, ucząc kobiety pewności siebie. Niestety, jej otwartość oraz podejście do pewnych spraw spotyka się również z krytyką, która w ostatnim czasie przelała czarę goryczy. 

Aleksandra Domańska pożegnała się z obserwatorami na Instagramie. "To kompletnie nie jest mój świat"

Zobacz wideo Aleksandra Domańska zamyka konto na Instagramie

Aleksandra Domańska opublikowała na Instagramie zdjęcie, którym postanowiła pożegnać się ze swoimi fanami. Na InstaStories, aktorka nagrała obszerną relację, w której dokładniej wyjaśniła, co było powodem takiej decyzji.

- Oto właśnie ostatnie moje story na tym ciepłym koncie o nazwie Aleksandra Domańska. Myślę sobie, że czasem funkcjonuje się w pewnych sytuacjach przez strach przed nieznanym. Mimo tego, że całe serce mówi ci o tym, że to nie jest dla ciebie dobre - trochę jak w związku przemocowym (...). Dzisiaj dotarła do mnie informacja, że serial, w którym miałam zagrać główną rolę, już niekoniecznie będzie moim serialem, ponieważ osoby decyzyjne są bardzo zmartwione tym, że mam krótkie włosy, a pudelek pisze o mnie, że jestem biseksualna. Dzięki tej sytuacji, zdałam sobie sprawę, że to kompletnie nie jest mój świat, totalnie. Zjada mnie to kawałek po kawałku, a cena jest o wiele wiele za wysoka, wręcz skandaliczna (...). Nagrywam ten manifest, bo nie ma mojej zgody na takie zachowanie, nie ma mojej zgody na taki świat. Ja wiem, że on sobie funkcjonuje i że będzie miał się świetnie, ale na pewno nie będę zasilać go swoją osobą - powiedziała Aleksandra Domańska.

Na koniec dodała, że powróci jeszcze do przestrzeni instagramowej, ale w innym miejscu i kto będzie chciał, z pewnością ją znajdzie.

 
Więcej o: