Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu o poranku. Fani: "Naturalna piękność"

Jennifer Lopez jest jedną z nielicznych gwiazd, która mimo upływu czasu nieustannie zaskakuje fanów swoją fenomenalną formą. Ostatnio, gwiazda opublikowała zdjęcie bez makijażu, które zrobiła tuż po przebudzeniu. Internauci nie mogli wyjść z podziwu. - Wyglądasz świetnie - pisali pod zdjęciem.

Jennifer Lopez jest niewątpliwie nie tylko jedną z najpopularniejszych, lecz także jedną z najatrakcyjniejszych kobiet w światowym show-biznesie. Artystka nieustannie zachwyca zarówno swoim talentem, jak i świetną formą fizyczną, której pozazdrościć jej może niejedna młodsza kobieta. Aż trudno w to uwierzyć, ale JLo skończyłą w tym roku 51 lat! To prawdziwa inspiracja, która nieustannie udowadnia, że wiek to tylko liczba. Ostatnio, Jennifer Lopez opublikowała zdjęcie, na którym pokazała się zupełnie bez makijażu i wprawiła internautów w osłupienie.

Zobacz wideo Jennifer Lopez pokazała, jak wyglądał jej przyjęcie zaręczynowe

Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu o poranku

Mocny makijaż, idealna fryzura i perfekcyjna stylizacja - to sceniczny wizerunek Jennifer Lopez, który zazwyczaj możemy zobaczyć podczas jej występów. Gwiazda nie ma jednak problemu, by pokazywać się zupełnie bez makijażu, co udowodniła jednym z ostatnich zdjęć na swoim Instagramie. JLo podzieliła się z obserwatorami fotografią w białym szlafroku z potarganymi włosami i zaspanymi oczami zrobioną o poranku. Ku zaskoczeniu internautów, nawet w takiej wersji wygląda pięknie. - Dzień dobry wszystkim! #porannatwarz - napisała. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy oraz komplementów w kierunku JLo:

WOW!
Wyglądasz pięknie <3
Wyglądasz inaczej, ale wolę tę wersję
Piękność!

- czytamy.

 
Więcej o: