Sylwia Bomba zaskoczyła fanów suknią, w której poszła na wesele. "Chyba przyćmiłaś pannę młodą"

Sylwia Bomba postanowiła podzielić się z obserwatorami swoją stylizacją, którą wybrała na wesele, gdzie była ostatnio gościem. Internauci byli zachwyceni szałową suknią, jednak niektórzy mieli wątpliwości, czy nie przyćmiła czasem panny młodej.

Sylwia Bomba zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" i szybko zdobyła sympatię widzów, a obecnie spełnia się również w roli influencerki. Jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 662 tysiące obserwatorów. Ponadto, Sylwia Bomba ma na swoim koncie ogromną metamorfozę swojej sylwetki i inspiruje fanki publikując zdjęcia ciekawych i modnych stylizacji, które podkreślają jej kobiecą sylwetkę.

Zobacz wideo Przerwa na kawę z Sylwią Bombą. "Schudłam 30 kg"

Sylwia Bomba zaskoczyła fanów suknią, w której poszła na wesele

Ostatnio, Sylwia Bomba była gościem na weselu, a zdjęciem sukni, którą wybrała na tę okazję postanowiła podzielić się z użytkownikami na Instagramie. Sylwia postawiła na beżowo-białą, dopasowaną sukienkę maxi  z pięknej koronki, która podkreśliła kobiece kształty i wyeksponowała dekolt.

Tance, hulance, czyli... weselisko. Jackowi nie podobała się moja sukienka, a Wy co myślicie?

- zapytała obserwatorów Sylwia.

Zdania fanów były jednak podzielone. Choć znaczna większość obserwatorów była zachwycona kreacją Sylwii, to niektórzy mieli obawy, czy gwiazda programu "Gogglebox" nie przyćmiła czasem panny młodej.

Piękna suknia, piękna Ty :)
Po prostu Bomba
Jacek nie ma racji. Wyglądasz idealnie
Kochana BOSKO <3
Suknia piękna, wyglądasz obłędnie! Jednak wg mnie nie stosownie do okazji
Chyba przyćmiłaś pannę młodą
Wyglądasz ślicznie, ale podzielam zdanie innych, że taka kiecka nie na wesele ;) to panna młoda ma błyszczeć, a pierwsze co przyszło mi na myśl po zobaczeniu zdjęcia, to że to Ty byłaś panną młodą

- czytamy w komentarzach pod postem.

 
Więcej o: