Jennifer Lopez w butach z popularnej sieciówki zrobiła furorę na Instagramie

Jennifer Lopez uwielbia eksperymentować z modą. Bardzo często gwiazdę możemy zobaczyć w stylizacjach, które osiągają niebotyczne kwoty. Ostatnio, gwiazda pokazała się jednak w butach popularnej i szeroko dostępnej marki, czym zrobiła furorę na Instagramie.
Zobacz wideo Tak Jennifer Lopez i Alex Rodriguez świętowali 4 lipca

Jennifer Lopez jest niewątpliwie nie tylko jedną z najpopularniejszych, lecz także jedną z najatrakcyjniejszych kobiet w światowym show-biznesie. Artystka nieustannie zachwyca zarówno swoim talentem, jak i świetną formą fizyczną, której z pewnością pozazdrościć jej może niejedna młodsza kobieta. Ponadto JLo znana jest ze swoich odważnych i kobiecych stylizacji, którymi perfekcyjnie podkreśla wszelkie atuty swojej sylwetki. Choć często sięga po bardzo drogie dodatki (np. torebka za 1 mln zł), ostatnio postawiła na buty znacznie bardziej przystępnej marki i zachwyciła swoich obserwatorów.

Jennifer Lopez w butach z popularnej sieciówki zrobiła furorę na Instagramie

Jennifer Lopez opublikowała na Instagramie zdjęcie w szarym dresie z kolorowym napisem Empathy, który zestawiła z modnymi okularami przeciwsłonecznymi, dużymi kolczykami w kształcie kół oraz białymi sneakrsami marki Nike. To kultowy model Air Force 1 ’07 z elementami czerwieni i złota, których cena waha się w granicy 400 zł.

Empatia: zdolność rozumienia i dzielenia się uczuciami drugiej osoby 

- napisała pod zdjęciem JLo.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów od fanów artystki:

Super buty, świetny dres, a ten opis? Idealne podsumowanie. Możesz być wzorem do naśladowania dla wielu gwiazd
Uwielbiam Cię nawet w takiej wersji
Nawet w dresie wyglądasz jak gwiazda

- pisali.

 
Więcej o: