Blanka Lipińska zdradziła swój sposób na podrasowanie stylizacji. To trik za kilka złotych

Blanka Lipińska, przy okazji robienia zakupów, opublikowała na swoim Instagramie relację, na której podzieliła się swoim sprawdzonym sposobem na podkręcenie charakteru niektórych ubrań. To trki, który kosztuje niewiele, a daje efek wow!
Zobacz wideo Blanka Lipińska zdradza, jak to jest być najbogatszą pisarką w Polsce

Blanka Lipińska jest niewątpliwie jednym z najgorętszych nazwisk tego roku w polskim show-biznesie. Wszystko za sprawą jej bestsellerowej powieści "365 dni", której ekranizacja miała premierę na początku tego roku. Film zdobył ogromną popularność zarówno w Polsce, jak i na świecie, bijąc rekordy oglądalności na platformie Netflix. Coraz większą popularnością cieszy się również Blanka Lipińska, której nieustannie przybywa obserwatorów na Instagramie. Obecnie, autorka zgromadziła na swoim profilu ponad 637 tys. użytkowników, z którymi pozostaje w stałym kontakcie.

Blanka Lipińska zdradziła swój sposób na podrasowanie stylizacji. To trik za kilka złotych

Ostatnio, relacjonując na InstaStories swoje zakupy, Blanka Lipińska zdradziła sposób na dodanie charakteru stylizacjom za niewielkie pieniądze. Chodzi o łańcuchy, które czasem zdobią pewne elementy garderoby. - Jestem słuchajcie wielką fanką marki OneTeaspoon. Ta spódnica, o którą mnie pytacie, taka dłuższa z dziurami, co ma tu łańcuchy, to też jest OneTeaspoon. I powiem wam tak, ta spódnica już jest moja. Dlatego, że po pierwsze bardzo dobrze leży, a po drugie jak sobie przyczepię te łańcuchy z tamtej spódnicy, albo kupię sobie po prostu łańcuchy - polecam np. w Leroy Merlin, wcale nie są drogie, a są bardzo ładne - to będzie wyglądać mega spoko - powiedziała na instagramowej relacji.

Blanka Lipińska zdradziła swój sposób na podrasowanie stylizacji. To trik za kilka złotychBlanka Lipińska zdradziła swój sposób na podrasowanie stylizacji. To trik za kilka złotych https://www.instagram.com/blanka_lipinska/

Więcej o: