Kinga Rusin pokazała zdjęcie w bikini. Fani zachwycają się jej brzuchem. "Zdjęcie umieszczę na lodówce"

Kinga Rusin opublikowała niedawno na swoim profilu na Instagramie zdjęcie w bikini, które zachwyciło jej fanów. - Wygląda Pani rewelacyjnie - napisała pod postem jedna z obserwatorek prezenterki.

Kinga Rusin to nie tylko jedna z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych w Polsce, ale także twórczyni kosmetyków ekologicznych Pat&Rub. Ostatnio na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje ponad 519 tysięcy osób, postanowiła zareklamować jeden z najpopularniejszych produktów marki, czyli samoopalacz do ciała. Jednak to nie kosmetyk przykuł największą uwagę obserwatorów gwiazdy. Zachwyt wzbudziła przede wszystkim jej wysportowana sylwetka. 

 

Kinga Rusin w bikini. Fanka: Zdjęcie umieszczą na lodówce

Kinga Rusin nie ukrywa, że sport jest jej ogromną pasją. Prezenterka bardzo często pokazuje zdjęcia z urlopu na nartach czy desce. Oprócz tego regularnie wykonuje... ćwiczenia rehabilitacyjne. Więcej na ten temat dowiesz się z filmu, w którym gwiazda zdradziła nam tajniki swojej sylwetki. 

Zobacz wideo Kinga Rusin o tajnikach swojej sylwetki:

Pod postem pojawiły się liczne komentarze zachwyconych fanów prezenterki. Oto niektóre z nich:

Ależ ciało!
Wygląda Pani rewelacyjnie!
Niesamowita figura! Nie napiszę, że chciałabym mieć taką w Pani wieku, ja chciałabym mieć ją teraz i myślę, że nawet wiele osiemnastolatek może tylko o takiej pomarzyć.
Jak często Pani ćwiczy? Brzuch piękny...
Pani Kingo, zachwyciła mnie Pani figura i od dziś jest motywacją do pracy nad moim ciałem. Zdjęcie umieszczę na lodówce!

Przeczytaj także:

Więcej o: