Julia Wieniawa w modnych okularach za 1500 zł. "Myślałam że to Chrissy Teigen!"

Julia Wieniawa opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w niezwykle modnych w tym sezonie okularach przeciwsłonecznych. To model luksusowej marki, za który trzeba zapłacić 1500 zł. Fani są zachwyceni. - Nie poznalem w tych okularach Julia, pięknie - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Julia Wieniawa na Sycylii korzysta z uroków wakacji

Julia Wieniawa jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, która na przestrzeni kilku ostatnich lat zyskała miliony fanów, a jej działalność na Instagramie regularnie śledzi aż 1,7 mln obserwatorów. Aktorka już nie raz pokazała, że doskonale zna się na modzie oraz panujących trendach. Jej stylizacje - zarówno te na co dzień, jak i z czerwonego dywanu - są bardzo często inspiracją dla wielu kobiet. Julia uwielbia eksperymentować z modą i często stawia na ubrania oraz dodatki najlepszych domów mody. Pod zdjęciami na Instagramie, fanki bardzo często dopytują, skąd pochodzą poszczególne ubrania, w których pokazuje się Julia Wieniawa

Julia Wieniawa w modnych okularach za 1500 zł

Patrząc na instagramowe zdjęcia aktorki można śmiało stwierdzić, że Julia Wieniawa ma słabość do stylowych okularów, których w swojej kolekcji ma naprawdę sporo. Ostatnio, opublikowała fotografię, na której pozuje w kolejnej, niezwykle modnej parze. To czarny, minimalistyczny model ze złotymi elementami marki Bottega Veneta. Na oficjalnej stronie sklepu trzeba za niego zapłacić 340 euro, czyli prawie 1500 złotych. Fani byli zachwyceni, a pod postem pojawiło się wiele komplementów w kierunku aktorki:

Myślałam że to Chrissy Teigen!
Cudowna <3
Najpiękniejsza Polka!
Star! Super okulary

- czytamy w komentarzach.

 
Więcej o: