Gwyneth Paltrow pokazała zdjęcie z siłowni. Pozuje z 16-letnią córką. Wyglądają jak siostry!

Gwyneth Paltrow opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje wraz z 16-letnią córką. Fani byli pod ogromnym wrażeniem formy 47-letniej aktorki. - Wyglądacie na ten sam wiek - przyznali internauci w komentarzach.
Zobacz wideo Gwiazdy koncertują w internecie wspierając fanów

Gwyneth Paltrow jest jedną z bardziej rozpoznawalnych aktorek Hollywood. Od jakiegoś czasu jednak, spełnia się nie tylko jako aktorka, lecz także jako przedsiębiorca. Jest bowiem założycielką marki Goop, która powstała w 2008 roku i początkowo miała formę newslettera z lifestylowymi poradami. Szybko stała się jednak sklepem z produktami, gdzie zakupić można ubrania, kosmetyki, a nawet suplementy diety czy świeczki. Gwyneth Paltrow może pochwalić się również bardzo dobrymi relacjami ze swoją córką, z którą regularnie publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych. 

Gwyneth Paltrow pokazała zdjęcie z siłowni. Pozuje z 16-letnią córką

Ostatnio, Gwyneth Paltrow opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z córką, które zrobiły po treningu w swojej domowej siłowni. Obie pozują w dopasowanych legginsach i krótkich topach sportowych. Trzeba przyznać, że obie panie prezentują się świetnie. - Dwie generacje fanatyczek metody Tracy Anderson - napisała pod fotografią Gwyneth Paltrow. Fani byli pod wrażeniem obu kobiet, jednak to 47-letnia aktorka otrzymała najwięcej komplementów od internautów:

Urocze zdjęcie i niesamowita relacja matki z córką
Gwyneth Paltrow jest taka piękna
Wyglądacie na ten sam wiek
Która z nich to mama? #bliźniaczki <3

- czytamy w komentarzach.