Popularna modelka zdradziła swój prosty trik na to, aby wyglądać szczuplej na zdjęciach. Spójrzcie na jej brzuch i nogi!

Gabrielle Caunesil, popularna na całym świecie modelka pokazała na swoim Instagramie, w jak prosty sposób można sprawić, że się będzie wyglądało na zdjęciu szczuplej niż w rzeczywistości.

Gabrielle Caunesil to znana na całym świecie 27-letnia francuska modelka. Na Instagramie obserwuje ją ponad milion osób z całego globu. Gwiazda postanowiła wykorzystać swoje ogromne zasięgi w internecie i pokazać, w jak prosty sposób sprawić, aby wyglądać szczuplej na zdjęciach. Przy okazji zaapelowała też, aby akceptować siebie i swoje ciało takim, jakie jest.

Popularna modelka pokazała, jak wyglądać szczuplej na zdjęciach

Gabrielle Caunesil opublikowała na swoim Instagramie dwa porównawcze zdjęcia. Na pierwszym pozuje specjalnie tak, aby wyglądać na szczuplejszą i mieć bardziej płaski brzuch. Odpowiednie ustawienie nóg: jedna wysunięta do przodu, a do tego wysoko podciągnięte majtki. Te bardzo proste triki sprawiają, że modelka wygląda na szczuplejszą, jej nogi na dłuższe, talia na węższą, a brzuch na bardziej płaski. Sami zobaczcie:

 
Na obu zdjęciach jestem piękna, na obu to ja. Chciałam wam tylko życzliwie przypomnieć, że wszystko zależy od perspektywy, od odpowiedniego kąta (...). Bycie codziennie pod czujną obserwacją i oceną miliona osób może być trudne, zwłaszcza, jeśli pojawia się hejt, ale dziś czuję się już na tyle silna, aby pokazać wam, kim naprawdę jestem, ze wszystkimi moimi wzlotami i upadkami. Że jestem "doskonale" niedoskonałym człowiekiem (...). Kocham i akceptuje swoje całe ciało (...).

- czytamy w opisie do zdjęć Gabrielle Caunesil.

Post oraz zdjęcia francuskiej modelki spotkały się z ogromnym entuzjazmem wśród jej fanów. Szczególnie kobiety dziękowały jej.

Jesteś wspaniała. Uwielbiam cię.
To właśnie powinni wiedzieć ludzie, zanim zaczną używać mediów społecznościowych.
Bardzo inspirujące.
Dziękujemy za to, że jesteś taka prawdziwa.
Więcej o: