Martyna Wojciechowska pozuje w basenie. Fanka: "Nago, ale z klasą"

Martyna Wojciechowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w basenie. Uwagę internautów przykuły odsłonęte ramiona oraz dekolt dziennikarki. Choć Martyna Wojciechowska podkreśliła, że ma na sobie strój kąpielowy, spekulacji o nagości nie zabrakło.
Zobacz wideo Marysia robi makijaż Martynie Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska jest jedną z najpopularniejszych oraz bardziej docenianych kobiet w Polsce. Prowadząc takie programy jak "Kobieta na krańcu świata", zdobyła ogromną sympatię widzów, którzy z zapartym tchem śledzą jej podróże w najróżniejsze miejsca na świecie. Martyna Wojciechowska jest w nieustannym kontakcie ze swoimi fanami poprzez social media, na których jest niezwykle aktywna. Dziennikarka na swoim Instagramie zgromadziła aż 1,7 mln obserwatorów, a każdy opublikowany post cieszy się naprawdę sporą popularnością.

Martyna Wojciechowska pozuje w basenie

Ostatnio, Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w basenie, stojąc przy jego krawędzi. Uwagę internautów przykuł odsłonięty dekolt oraz ramiona dziennikarki. Martyna postanowiła jednak uprzedzić wszelkie ewentualne spekulacje o nagości. -Tradycyjnie zamieszczam ZDJĘCIE Z WAKACJI NAGO. (Swoją drogą to ciekawe, że niektóre portale nie słyszały o kostiumach kąpielowych bez ramiączek) - napisała z dystansem. Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów od zachwyconych obserwatorów podróżniczki:

Nago, ale z klasą ;)
Ale pani jest piękną kobietą
A nawet jeśli nago, to co? <3
Boska - Wojciechowska!
Trochę mało tej nagości
Zdjęcie petarda, po prostu fotografia pełna radości ;)

- czytamy w komentarzach.

 
Więcej o: