Marcelina Zawadzka w modnym, neonowym bikini. To model polskiej marki! "Anioł nie kobieta"

Marcelina Zawadzka wybrała się na urlop, gdzie na łonie natury ładuje baterie i odpoczywa od codzienności. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje siedząc na pomoście w modnym, neonowym bikini. To model polskiej marki. Wiemy, gdzie i za ile można go kupić.
Zobacz wideo Dlaczego Marcelina Zawadzka publikuje w sieci tak odważne zdjęcia?

Marcelina Zawadzka jest jedną z bardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Była Miss Polonia zyskała popularność prowadząc jeden z popularnych programów śniadaniowych. Jest również aktywna na Instagramie, gdzie regularnie śledzi ją ponad 580 tys. obserwatorów. Marcelina chętnie dzieli się tam zdjęciami zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Nie da się ukryć, że była Miss Polonia ma doskonałe wyczucie stylu oraz świetnie odnajduje się w obowiązujących trendach, a jej stylizacje są często inspiracją dla wielu kobiet. 

Marcelina Zawadzka w modnym, neonowym bikini. To model polskiej marki!

Ostatnio, Marcelina Zawadzka pokazała się na Instagramie w modnym bikini o neonowo żółtym odcieniu i trzeba przyznać, że prezentowała się w nim naprawdę świetnie. Strój kąpielowy, kóry wybrała była Miss Polonia pochodzi z polskiej marki "Wake up & squat" i nadal dostępny jest na stronie sklepu. Góra od bikini kosztuje 119 zł, natomiast dół to koszt 99 zł.

- To miejsce zachwyca mnie niezmiennie, codziennie i od nowa. Ogromnie cieszę się, że mam taki azyl do którego przyjeżdżam od dziecka. Dla mnie las i woda to szczęście, spokój i ładowanie baterii - napisała Marcelina Zawadzka. Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów w kierunki Marceliny:

Perfect Women
Anioł Nie Kobieta
Jak ślicznie <3
Brak słów by określić ten cud świata <3
Cudowna figura
Piękna jak zawsze

- czytamy w komentarzach.

 
Więcej o: