Małgorzata Rozenek-Majdan w luksusowej stylizacji na plaży. Trampki za 1200 zł to dopiero początek

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny udowodniła, że w każdych okolicznościach potrafi wyglądać perfekcyjnie. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie prosto z polskiej plaży, na którym zachwyciła swoją swoją stylizacją. Tym razem postawiła na markę Louis Vuitton. - Tak krótki czas po porodzie i tak super Pani wygląda - komentują fani.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała, jak trenuje po porodzie

Małgorzata Rozenek-Majdan uważana jest jedną z lepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie. Na zdjęciach, które publikuje na swoim Instagramie widać, że doskonale orientuje się w panujących trendach i lubi eksperymentować ze stylizacjami. Nie da się również ukryć, że Małgorzata Rozenek-Majdan lubi ubrania oraz dodatki luksusowych marek, które potrafi świetnie łączyć z tymi, które znajdziemy w popularnych sieciówkach. Ostatnio, Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się w look'u, w którym królowała marka Louis Vuitton.

Małgorzata Rozenek-Majdan w luksusowej stylizacji na plaży

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła wybrać się nad polskie morze, a zdjęciem prosto z plaży podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Uwagę zwróciła stylizacja, w której pozowała gwiazda. - Jaki to model butów - dopytywały fanki pod postem. Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na basic'owy biały t-shirt oraz białe szorty, do których dobrała trampki marki Louis Vuitton, których cena na stronie domu mody wynosi 299 dolarów, czyli około 1200 zł, luźny kardigan tej samej marki oraz torebkę Louis Vuitton Monogram Canvas Love Lock Pochette Metis, za którą trzeba zapłacić aż 2490 dolarów czyli prawie 10 tys. zł.

Wygląda Pani zjawiskowo <3
Pięknie :)
Tak krótki czas po porodzie i tak super Pani wygląda <3
Mega <3

- pisali fani w komentarzach pod opublikowanym zdjęciem.

 
Więcej o: