Halle Berry pokazała się w bikini odtwarzając scenę z Bonda. Jak wygląda po 18 latach?

Halle Berry opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie prosto z plaży, na którym pozuje w pomarańczowym bikini. Fotografia łudząco przypomina scenę z filmu o przygodach Jamesa Bonda, w którym Halle Berry grała 18 lat temu. Jak wygląda? - Lepiej niż kiedykolwiek - piszą internauci.
Zobacz wideo Gwiazdy biorą udział w nowym wyzwaniu

Halle Berry uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych aktorek na świecie. Od wielu lat zachwyca nie tylko swoim talentem aktorskim, lecz także niezwykłą urodąHalle Berry należy do tego grona kobiet, dla których czas się zatrzymał. Aktorka ma bowiem 54 lata, jednak kondycji oraz formy pozazdrościć jej może niejedna, młodsza kobieta. Wszystko dzięki regularnej aktywności fizycznej, a także zdrowej diecie. Halle Berry jest aktywna na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się z obserwatorami różnymi zdjęciami z życia zawodowego oraz prywatnego. Ostatnio, opublikowała zdjęcie, którym zachwyciła internautów.

Halle Berry pokazała się w bikini odtwarzając scenę z Bonda. Jak wygląda po 18 latach?

Halle Berry ma na swoim koncie wiele ciekawych ról - w tym rolę dziewczyny Jamesa Bonda. W 2002 roku zagrała bowiem u boku Pierce’a Brosnana w jednym z filmów o przygodach Agenta 007, "Śmierć nadejdzie jutro". Na swoim Instagramie Halle Berry opublikowała zdjęcie, które internautom od razu skojarzyło się ze słynną sceną na plaży będącą hołdem złożonym pierwszej odtwórczyni roli dziewczyny 007 - Ursuli Andress.

Jak Halle Berry prezentuje się w bikini po 18 latach? Komentarze fanów mówią same za siebie:

Lepiej niż kiedykolwiek!
Piękna jak zawsze!
Czyste piękno
Absolutna perfekcja

- czytamy pod opublikowanym zdjęciem.

 
Więcej o: