Te siostry nazwano "najpiękniejszymi bliźniaczkami świata". Jak wyglądają teraz mając 10 lat?

Leah Rose i Ava Marie Clements to jedne z popularniejszych bliźniaczek na świecie, których kariera - mimo młodego wieku - rozwija się w bardzo szybkim tempie. Już kilka lat temu okrzyknięte zostały "najpiękniejszymi bliźniaczkami świata". Jak wyglądają teraz, kiedy mają 10 lat?
Zobacz wideo Ashley Graham - modelka plus size - pokazała, co je w ciąży

Początki kariery w modelingu "najpiękniejszych bliźniaczek świata"

Leah Rose i Ava Marie Clements urodziły się w 2010 roku w Kalifornii i już od urodzenia wyróżniała je nieprzeciętna uroda. Już w wieku sześciu miesięcy rodzice zapisali je do pierwszej agencji dziecięcych modelek, jednak po jakimś czasie zrezygnowali z tego pomysłu. Kolejne propozycje współprac pojawiły się kiedy dziewczynki miały 5 lat. Ich mama Jaqi miała jednak pod swoją pieką również 2-letniego syna i uznała, że ma zbyt dużo na głowie, by zajmować się karierą swoich córek. Sytuacja uległa jednak zmianie w 2017 roku.

Kiedy siódmego lipca 2017 roku dziewczynki skończyły siedem lat, ich mama uznała, że to dobry znak, założyła bliźniaczkom profil w mediach społecznościowych o nazwie "Clements Twins" i opublikowała pierwsze zdjęcia. - Pomijając fakt, że wierzę w różne znaki i mając świadomość, że 7 to szczęśliwa liczba, miałam wrażenie, że ten rok będzie przepełniony ciekawymi zdarzeniami w życiu dziewczynek - powiedziała Jaqi w rozmowie z The Sun.

 

Mają 10 lai i 1,8 mln obserwatorów na Instagramie. Czym obecnie zajmują się "najpiękniejsze bliźniaczki świata"?

Leah Rose i Ava Marie Clements w zaskakująco szybkim tempie zaczęły zdobywać popularność zarówno na Instagramie, jak i wśród agencji modelek, które zasypały je propozycjami współpracy. Dziś bliźniaczki mają już ponad 1,8 miliona obserwujących na Instagramie i nadal rozwijają swoją karierę w modelingu. Dziewczynki mają na swoim koncie kontrakty z największymi agencjami modelek oraz sesje zdjęciowe dla wielu znanych marek. 

 
Więcej o: