Polski góral robi wielką karierę na Instagramie. Od jego zdjęć nie sposób oderwać wzroku!

Gooral Zakolove to bardzo popularny profil na Instagramie, który robi ogromną furorę w sieci. Jego celem jest promocja Podhala. Spójrzcie tylko na te zapierające dech w piersiach zdjęciach najpopularniejszego polskiego górala. Wow! My jesteśmy zachwycone. Gwarantujemy, że wy również będziecie.

Gooral Zakolove to tak naprawdę pan Tadeusz, którego profil na Instagramie obserwuje już ponad 22,6 tysięcy osób z całej Polski. Nic dziwnego! Góral z Podhala i jego zapierające dech w piersiach zdjęcia to doskonała reklama tego regionu, który znajduje się w południowej Polsce u północnego podnóża Tatr i w dorzeczu górnego Dunajca.

Zobacz wideo Gdzie najlepiej podróżować poza Zakopanem? Odpowiadamy:

Polski góral robi furorę na Instagramie

Profil Gooral Zakolove istnieje jakiś czas, ale już od samego początku jego założenia w zaledwie kilka chwil stał się wielkim hitem na Instagramie! Pan Tadeusz nie chodzi po modnych knajpach, ale za to fotografuje się na tle pięknych Tatr, a zamiast selfie z celebrytami pozuje do zdjęć z górskimi zwierzętami. Jego największymi atutami są tradycja, folklor (oryginalne górskie stroje i dodatki) i przede wszystkim autentyzm. Tym właśnie ujął swoich obserwatorów, którzy zachwycają się jego zdjęciami.

Gooral Zakolove - kim jest?

Gooral Zakolove to bardzo popularny obecnie profil na Instagramie, który powstał po to, aby promować Podhale. I to był strzał w 10! Pomysłodawcą i twórcą tego oryginalnego projektu jest Podhalańskie Centrum Informacji Turystycznej Zakolove. Wykorzystują modne narzędzia, jakimi są obecnie media społecznościowe, promują Podhale.

 
Więcej o: