Uznano ją za najpiękniejszą stewardessę na świecie. Ma zniewalający uśmiech! [ZDJĘCIA]

Laura D'Amore ma 37 lat i pochodzi z Włoch. Internauci uznali ją za najpiękniejszą stewardessę na świecie. Nie dziwimy się! Kobieta jest przepiękna!

Laura D'Amore została okrzyknięta najpiękniejszą stewardessą na świecie. 37-letnia kobieta robi prawdziwą furorę na Instagramie - ma więcej obserwujących niż niejedna popularna influencerka. Obecnie jej profil podgląda ponad 684 tysięcy osób z całego świata, ale liczba ta wciąż wzrasta. Jej zdjęcia zdobywają rekordową liczbę polubień i komentarzy, w których internauci zasypują kobietę komplementami. Nie dziwimy się!

Zobacz wideo Modna, stylowa i bardzo prosta do zrobienia fryzura. Jest idealna na wakacje:

Laura D'Amore - uznano ją za najpiękniejszą stewardessę na świecie

Laura D'Amore ku uciesze swoich fanów na Instagramie regularnie publikuje zdjęcia, uchylając rąbka tajemnicy z tego, jak od środka wygląda jej praca stewardessy. Kobieta pokazuje również, co robi po pracy, jak spędza wolny czas i jak się relaksuje.

Laura D'Amore pochodzi z Włoch i ma 37 lat. Ma już duże doświadczenie w zawodzie, ponieważ jako stewardessa pracuje 13 lat. Kobieta bardzo chętnie publikuje na Instagramie swoje zdjęcia w służbowym mundurku. Doskonale wie również, jak rozgrzać swoich fanów, udostępniając także swoje odważne zdjęcia np. w bikini. Kobieta ma zniewalający uśmiech, piękne, blond włosy i obłędną figurę! Sami zobaczcie:

 
Więcej o: