Otwarcie Primark w Polsce. Co kupimy w popularnym salonie sprzedażowym?

Pierwszy Primark w Polsce został niedawno otwarty. Co możemy znaleźć w salonie irlandzkiej sieci, która słynie z atrakcyjnych cen? Gdzie znajduje się pierwszy Primark w Polsce?

Primark w Polsce: irlandzka sieć już nad Wisłą

O otwarciu pierwszego salonu irlandzkiej sieci Primark w Polsce słychać było już od dawna. Jej przedstawiciele zapewniali o chęci wejścia na polski rynek od kilku lat. Gigant odzieżowy z wysp brytyjskich swój salon miał udostępnić dla klientów w naszym kraju na wiosnę ubiegłego roku. Jednak ostatecznie do tego nie doszło. O legendarnych, niskich cenach w sklepach należących do sieci, klienci nad Wisłą przekonali się w ostatni czwartek, 20 sierpnia 2020. 

Zobacz też: Primark otworzy kolejny sklep w Polsce. Sprawdź, w którym mieście zrobisz zakupy

Primark: kiedy otwarcie pierwszego sklepu w Polsce?

Otwarcie pierwszego salonu Primarka w Polsce miało miejsce w czwartek 20 sierpnia 2020 o godzinie 10.00. Liczący sobie 3660 metrów kwadratowych salon mieści się w warszawskiej Galerii Młociny i zlokalizowany jest na dwóch poziomach. Zatrudniono w nim około 250 osób, które odpowiedzialne będą za kompleksowe działanie salonu, w którym znajdziemy kolekcje odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, szeroką gamę akcesoriów, kosmetyków a także bogatą ofertę produktów wyposażenia wnętrz. Wszystkie produkty mają posiadać przystępną cenę, co jak zapewniają przedstawiciele sieci, idzie w parze z dobrą jakością. 

W dniu otwarcia salonu sieć nie przewiduje specjalnych ofert promocyjnych dla klientów. Może być to podyktowane faktem, że Primark i tak znany jest jako jedna z najbardziej konkurencyjnych marek pod względem cen oferowanych artykułów. Czy klienci w Polsce będą mogli cieszyć się równie atrakcyjnymi ofertami co ci robiący zakupy w Londynie czy Berlinie?

Otwarcie Primarka: co oferuje pierwszy salon irlandzkiej sieci w Polsce?

Pierwszy salon Primarka zlokalizowany w Warszawie, stworzony został w oparciu o najnowszy koncept sklepów tej sieci. Wszelkie udogodnienia mają na celu stworzenie jak najbardziej przyjaznych i komfortowych warunków zakupów. Salon w Galerii Młociny wyposażony został w 30 stanowisk kasowych, których ilość zapobiegnie powstawaniu długich kolejek. Klienci skorzystać będą mogli na miejscu również z bezpłatnej sieci wi-fi. 

Z powszechnie dostępnych informacji możemy dowiedzieć się, że w planach Primarka jest otwarcie kolejnego salonu w Polsce, który miałby być zlokalizowany w poznańskim centrum handlowym Posnania. Nie ma jednak żadnych szczegółów dotyczących tego, kiedy miałoby to nastąpić. 

Zobacz też: Primark w Polsce - ruszyła oficjalna, polska strona sklepu. Trwa do niego rekrutacja

Primark: czy można zrobić zakupy online?

Póki co sieć Primark nie udostępnia w Polsce możliwości robienia zakupów online. Jak twierdzą jej przedstawiciele stawiają oni na sprzedaż stacjonarną, pomijając tym samym koszty związane z prowadzeniem platformy sprzedażowej. Pozwala to maksymalnie wykorzystać posiadane środki na zapewnienie wysokiej jakości asortymentu. Produkty tej marki można za to kupić za pośrednictwem popularnych sklepów internetowych oferujących modę damską i męską czy innych platform sprzedażowych.

Zobacz wideo Jak w łatwy sposób zrobić zakupy przez internet?
Więcej o: