Trendy na jesień 2020. Do łask wraca m.in. pepitka [ZDJĘCIA]

Co będzie modne jesienią 2020? Wiele z tych trendów znajdziecie na letnich wyprzedażach. Oto kilka propozycji.

Obecnie w wielu sklepach odzieżowych (stacjonarnych i internetowych) trwają letnie wyprzedaże. Okazuje się, że już teraz możemy zaopatrzyć się w nich w ubraniach oraz akcesoria, które będą bardzo modne w nadchodzących miesiącach. Jednym z najwyrazistszych trendów na jesień 2020 są zwierzęce printy, a dokładnie: zebra. Jeśli więc zobaczycie tego typu ubrania lub torebki na wyprzedażach, pamiętajcie, że będą one modne jesienią 2020.

 

Kratka pepitka

Popularna będzie także czarno-biała drobna kratka houndstooth, znana bardziej jako pepitka. To wzór, który zazwyczaj pojawia się na spódnicach, marynarkach, spodniach, a także nakryciach wierzchnich. Naszym zdaniem pepitka, którą znajdziecie w wielu kolekcjach letnich, sprawdzi się idealnie w przypadku eleganckich stylizacji na jesień. 

Sprawdź: Eleganckie spodnie w pepitkę!

Modne ubrania w pepitkęModne ubrania w pepitkę Fot. www.instagram.com/reneegirls

Cieliste ubrania

Jesienią 2020 z mody nie wychodzą cieliste ubrania. Znajdziecie je na wyprzedażach wielu kolekcji letnich. Warto więc mieć to na uwadze w trakcie zakupów.

Zobacz wideo Oceniamy stylizacje oversizowe:

Kwieciste ubrania

Mimo że kwiaty kojarzą się raczej z kolekcjami wiosennymi i letnimi, w tym roku będą bardzo popularne także jesienią. Znajdziecie je m.in. na długich kwiatowych sukienkach i spódnicach, koszulach, a nawet okryciach wierzchnich. Jeśli więc traficie na tego typu stroje na wyprzedażach, warto zaopatrzyć się w nie z myślą o nadchodzącym sezonie jesiennym. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: