Julia Wieniawia pracowała nad najważniejszym projektem w swoim życiu. "Mogę się pochwalić, o co chodziło"

Julia Wieniawa poinformowała swoich fanów, że pracuje nad najważniejszym projektem w swoim życiu. Dzisiaj aktorka ujawniła, że chodzi o jej własną markę kosmetyczną JUSEE.

Julia Wieniawa to bez wątpienia jedna z największych gwiazd młodego pokolenia. Aktorka ma na swoim koncie wiele sukcesów. To m.in. główna rola w filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt", a także singiel SMRC. Poza tym od ponad roku jest ambasadorką cieszącej się ogromną popularnością linii Plante marki Soraya, która szczyci się naturalnym składami swoich kosmetyków. Być może już niedługo kolejnym sukcesem młodej aktorki okaże się jej własna marka kosmetyczna JUSEE.

Julia Wieniawa stworzyła markę kosmetyczną

Dzisiaj na swoim profilu na Instagramie Wieniawa podzieliła się ze swoimi fanami zaskakującą informacją. Okazuje się, że aktorka stworzyła własną markę kosmetyczną. - Jakiś czas temu publikowałam na stories zajawkę o moim najważniejszym projekcie w życiu. Wreszcie nadszedł ten dzień, w którym mogę się pochwalić, o co chodziło". Mam 21 lat i właśnie otworzyłam swoją własną markę kosmetyczną. Marzenia naprawdę się spełniają - poinformowała aktorka na swoim profilu na Instagramie.

 

JUSEE - kosmetyki Julii Wieniawy

Fani aktorki nie kryją zachwytu. Wielu z nich zaczęło dopytywać o rodzaj kosmetyków, jaki będzie miała w swojej ofercie marka JUSEE. Wieniawa na razie trzyma to jednak w tajemnicy.  - Jesteście gotowi na prawdziwą rewolucję? Trzymajcie się mocno, bo zaraz zrobimy tu zamieszanie - możemy dowiedzieć się z postów, które pojawiały się już na oficjalnym profilu marki.

Zobacz wideo Julia Wieniawa pokazała taras i zdradziła, że czeka ją "gruby remont":

Przeczytaj także:

Więcej o: