Anna Lewandowska w ważnym apelu skierowanym do kobiet. "To odpowiedź na ciągłe komentarze"

Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie ważny post, kierując go przede wszystkim do kobiet, który dotyczy tego, jak często porównujemy się i oceniamy innych. - Wspierajmy się, zamiast poddawać ciągłej ocenie! - apeluje trenerka.

Anna Lewandowska jest dla wielu osób autorytetem w kwestii zdrowego stylu życia. Trenerka na swoim blogu oraz Instagramie dzieli się wiedzą, edukując swoich obserwatorów. Oprócz tego, Anna Lewandowska regularnie porusza kwestie problemów, z którymi często zmagają się kobiety.

Zobacz wideo Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą

Anna Lewandowska opublikowała ważny post dla kobiet

Ostatnio, Anna Lewandowska opublikowała na swoim instagramowym profilu obszerny post, w którym postanowiła poruszyć temat oceniania, a także jak sobie radzić w sytuacjach, kiedy jesteśmy oceniani. 

- Oceny i porównania, po co i komu są potrzebne? Jako kobieta jestem narażona na wiele ocen i porównań, ale nie tylko ja (dlaczego tak jest?) Czytam o sobie - za chuda, za gruba, czy wróciłam do formy po ciąży, czy też nie, za niska, włosy - takie, usta - takie... no takie i nie inne i co teraz? Dzisiejszy post i wczorajszy filmik (jak tańczę) to odpowiedź na ciągłe komentarze odnośnie nas kobiet. WSPIERAJMY SIĘ, zamiast poddawać ciągłej ocenie!!! Różne formy porównania w pewnym momencie stały się naszą kobiecą codziennością. Tak - ktoś powie, godząc się na bycie osobą publiczną, musisz się z tym liczyć, że będziesz poddawana ciągłej ocenie. A czy 'osoba publiczna', to robot bez uczuć? No nie. Ale nauczyłam się z tym żyć, bo trwa czas, kiedy, chcąc nie chcąc, wszyscy jesteśmy poddani czyjejś ocenie... - napisała Anna Lewandowska.

Żona Roberta Lewandowskiego zdradziła również, jak ona radzi sobie z nieustannymi ocenami:

- Mi w radzeniu sobie z różnymi ocenami pomógł SPORT - nieustannie będę to powtarzać. Promuję aktywność fizyczną, bo w mojej opinii jest to antidotum na wiele problemów. A przede wszystkim jest to forma lekarstwa na zdrowie i lepsze samopoczucie, większą samoocenę i energię. Plusów mogę wymieniać w nieskończoność. W mojej codziennej pracy to właśnie na KOBIETACH skupiam się najbardziej. Wspieram je na różne sposoby. Spotkania, które organizuję (obozy, treningi, live, warsztaty) pokazują między innymi, jak radzić sobie z oceną, jak budować pewność siebie i jak szukać w sobie wewnętrznej siły, którą ma przecież każda z nas. Pamiętajmy, aby otaczać się osobami, które nas wspierają, motywują, wówczas nasz dzień stanie się lepszy i bardziej pozytywny - dodała trenerka.

 

Pod postem znalazło się mnóstwo komentarzy od internautów, którzy docenili post Ani Lewandowskiej:

Trzeba zacząć od wychowania dzieci w tolerancji do odmienności i może kiedyś będzie piękniej
Ludzie komentują, zazdroszczą. A nic nie robią w tym kierunku, żeby osiągnąć cel w życiu. Zamiast strzępić sobie języki wzięli by się do pracy 
Zgadzam się z kwestią, aby nie oceniać. Ale uważam, również, iż każdy człowiek musi zacząć od siebie. Jest to bardzo trudne, bo wymaga uczenia się #POKORY
Pięknie napisane <3 ludzie zamiast się wspierać, a przynajmniej powiedzieć - dobra robota, gratulacje, tez tak chcę, nauczysz mnie? - plują jadem, bo sami maja niską samoocenę i chcą się dowartościować

- czytamy pod publikacją.

Więcej o: