Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcia ze swojego ślubu. Fani: Nic się pani nie zmieniła

Małgorzata Kożuchowska z okazji 12. rocznicy ślubu opublikowała na Instagramie zdjęcia z tego wyjątkowego dla niej dnia. Fani aktorki byli zachwyceni fotografiami i jednogłośnie przyznali, że Małgorzata Kożuchowska na przestrzeni tych lat niewiele się zmieniła.

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Ogromną sympatię widzów zyskała rolami w takich produkcjach, jak "Kiler", "Zróbmy sobie wnuka" czy "M jak Miłość". Małgorzata Kożuchowska jest również bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie dzieli się ze swoimi obserwatorami zdjęciami oraz filmikami. Ostatnio, z okazji rocznicy ślubu, aktorka przygotowała dla internautów nie lada niespodziankę.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska pokazała charakteryzację z "Alicji w Krainie Czarów"

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcia ze swojego ślubu

Małgorzata Kożuchowska wraz ze swoim mężem świętowała ostatnio dwunastą rocznicę ślubu. Z tej okazji, udostępniła na Instagramie niepublikowane wcześniej zdjęcia ze ślubnej sesji zdjęciowej.

Dwanaście lat temu wyszłam za mąż za Bartka! Mój mąż Bartek to moja miłość, moje wsparcie, moja busola i mój port! Dziękuję,że jesteś ze mną! Zawsze!

- napisała Małgorzata Kożuchowska w opisie pod postem.

 

Obserwatorzy aktorki byli zachwyceni fotografiami, a pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z życzeniami. Nie zabrakło również komplementów dotyczących wyglądu i urody Małgorzaty Kożuchowskiej:

Nic się pani nie zmieniła
Piękna!
Dużo miłości na dalsze lata
Pięknie! Wszystkiego najlepszego życzymy <3
12 lat piękna rocznica - życzę Wam kolejnych lat pełnych miłości i wsparcia

- czytamy w komentarzach.  

Więcej o: