Magdalena Lamparska pokazała zdjęcie sprzed lat. "10 lat mniej i 10 kg więcej". Bardzo się zmieniła?

Magdalena Lamparska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, na którym pokazała, jak wygląda teraz, a jak wyglądała 10 lat temu. Zdradziła również, jak zmieniła się oraz ile schudła na przestrzeni ostatnich lat. - Prawdziwa inspiracja - komentują fani.

Magdalena Lamparska to niezwykle utalentowana polska aktorka filmowa oraz teatralna, która rozwija swoją karierę nie tylko w Polsce, lecz także w Stanach Zjednoczonych. Na początku tego roku, głośno zrobiło się o Magdzie za sprawą roli w filmie "365 dni" na podstawie bestsellera Blanki Lipińskiej, w którym zagrała przyjaciółkę głównej bohaterki. Ostatnio, Magdalena Lamparska zafundowała swoim obserwatorom na Instagramie podróż w przeszłość i pokazała swoje zdjęcie sprzed lat.

Zobacz wideo Gwiazdy na premierze filmu "365 dni"

Magdalena Lamparska pokazała zdjęcie sprzed lat. "10 lat mniej i 10 kg więcej"

Magdalena Lamparska postanowiła podzielić się z instagramowymi obserwatorami swoją metamorfozą zewnętrzną oraz wewnętrzną, którą przeszła na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat. - To pierwsze zdjęcie jest z mojej ukochanej sesji dla @twojstylpl autorstwa @zwierzchowski_ Drugie to różnica 10 lat mniej i 10 kg więcej. To ta sama osoba. Dziewczyna, która stała się kobietą, która wie czego nie chce i jest otwarta na to co chce. Nie boi się ciężkiej pracy (też nad sobą), konsekwencji, zmiany, żeby być lepszą i móc więcej. Jak jest u Ciebie? Idź swoją drogą. Słuchaj swojej intuicji i serca. Śmiej marzyć - napisała aktorka.

 

W komentarzach pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od fanów Magdy Lamparskiej, którzy są zachwyceni jej przemianą oraz pracą, którą nieustannie wykonuje nad sobą:

Prawdziwa inspiracja <3
Pani Magdo, obłędnie
Madziu, widać mega progres! Idziesz po swoje! <3
Piękna przemiana! Choć na pierwszą wersje po prostu był wtedy czas
Piękna byłaś zawsze, ale teraz to naprawdę jest ogień, dlatego kompletnie mnie nie przeraża płynący czas, ciężka praca zawsze daje efekty, jest sztos!

- czytamy pod postem.

Więcej o: